Trailer na drámu My Policeman s Harrym Stylesom – silný príbeh o zakázanej láske, výčitkách a dvojitom živote

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na drámu My Policeman

Ešte v predstihu pred svojou premiérou na Filmovom festivale v Toronte prináša Amazon Prime Video trailer na drámu My Policeman. Je založená na knižnej predlohe, ktorú v roku 2012 priniesol Bethan Roberts. Hlavnú úlohu si tu zahral Harry Styles, ktorý je v nebezpečnom vzťahu v milostnom trojuholníku so zakázanou láskou.

Jeho postava menom Tom stretne podľa všetkého ženu svojich snov, Marion (Emma Corrin). Prechádzame rýchlym sledom šťastnými momentmi v ich živote a k slovám o svadbe. V tomto zväzku je život páru naozaj ideálny, až kým do neho nevstupuje kurátor múzea Patrick Hazlewood (David Dawson).

Zakázaná láska v milostnom trojuholníku

Aj napriek svojmu manželstvu sa do neho Tom bezhlavo zamiluje. Vzhľadom na dobu, v ktorej sa príbeh odohráva a teda 50. roky, je pre oboch kľúčové, aby svoju romancu držali v tajnosti. Komplikovaná aféra môže zničiť životy všetkým trom a to, že sa k nemu Marion prizná, môže viesť k vážnym následkom.

Presunieme sa aj do obdobia odohrávajúceho sa po 40 rokoch. V 90. rokoch hrajú staršie verzie postáv Linus Roache, Gina McKee a Rupert Everett. Zdá sa, že Tom a Marion nakoniec vydržali svoje mladícke roky spolu. Na scénu však opäť vstupuje Patrick, čo vytrhne situáciu z koľají. Tom znovu vie, že k nemu niečo cíti a musí sa definitívne rozhodnúť, komu patrí jeho pravá láska.

my policeman herci
Zdroj: thewrap.com

Jeden z posledných Stylesových filmov na dlhšiu dobu

Réžiu tohto filmu pre Amazon si zobral na starosť Michael Grandage. Knižnú predlohu do podoby scenára spracoval Ron Nyswaner, stojaci napríklad za silnou drámou Philadelphia. Produkciu si zobral na starosť Greg Berlanti, autor filmu Ja, Simon, a to svojím manželom Robbiem Rogersom.

Pôjde o jeden z dvojice filmov, kde Stylesa uvidíme (aspoň na nejaký čas) naposledy. Tým druhým je Neboj sa, zlatko, prechádzajúci celou radou kontroverzií. V nedávnom rozhovore pre portál Rolling Stone sa vyjadril, že sa chce primárne venovať svojej hudobnej kariére a tak sa nebude objavovať vo filmoch.

harry styles my policeman
Zdroj: elle.com

Premiéra na festivale, v novembri na Prime

Trailer na My Policeman nám ukazuje aj dátumy, kedy ho uvidíme. Po budúcotýždňovej premiére na filmovom festivale príde do vybraných kín 21. októbra. Následne sa objaví na streamovacej službe Amazon Prime Video 4. novembra.

Zaujala vás romantická dráma My Policeman? Pozriete si začiatkom novembra queer milostný trojuholník Harryho Stylesa? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -