Spider-Man a Venom sa predsa len niekedy stretnú, potvrdil šéf Sony. Kedy sa tak má stať?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spider-Man a Venom sa stretnú

Šéf štúdia Sony Sandford Panitch potvrdil, že Spider-Man a Venom sa predsa len niekedy stretnú. Nemáme však očakávať, že by sa to stalo niekedy v dohľadnej dobe, je to skôr plán do budúcnosti. Povedal nám, že viac bude odhalené po tretej časti Spider-Mana a pokračovaní Venoma.

Sony rozbehlo svoj vlastný filmový vesmír založený na postavách z Marvelu, ktorý existuje separátne od MCU. Ich mierne krkolomný názov Sony Pictures Universe of Marvel Characters (Vesmír štúdia Sony Marvel charakterov) sa teda uvádza pod príznačnejším akronymom SPUMC. Začali ho práve spomínaným Venomom z roku 2018 a plánujú ho rozširovať vlastnými filmami.

Venom
Zdroj: wallpapersflood.com

Nová postava každý rok

Tento rok na jeseň nás čaká zmienené pokračovanie Venoma s podtitulom Let There Be Carnage. Na budúci rok ho bude nasledovať Morbius. O rok na to, v 2023 sa objaví Kraven the Hunter. V roli známeho antagonistu sa podľa najnovších správ ukáže Aaron Taylor-Johnson.

5 spôsobov Venom 2
Zdroj: pinterest.com, mua.fandom.com, pngwing.com

Zatiaľ sme sa veľa zmienok o pavúčom mužovi v tomto vesmíre nedočkali. Podľa komiksov je len logické, aby sa Eddie Brock a Peter Parker stretli, nevedeli sme však, či sa to stane. Avšak Sony sa zatiaľ až tak neponáhľa, aby sa to stalo. V nedávnom rozhovore pre magazín Variety povedal Panitch, ich šéf, že nakoľko bude ich stretnutie vzrušujúce, ešte ho neplánujú, pretože majú dosť postáv s ktorými môžu pracovať. Vyjadril sa takto:

„Máme 900 rôznych postáv, tak z toho nepotrebujeme robiť vesmír so Spider-Manom. Máme Marvel vesmír. Objem postáv, ktoré máme – no len počkajte, kým uvidíte nového Venoma. Spider-Man vám zatiaľ chýbať nebude. Ale… bolo by vzrušujúce ak by sa stretli, nie?“

Stretnú sa niekedy v budúcnosti

Panitch teda povedal, že Spider-Man a Venom sa NIEKEDY stretnú, nespresnil však, kedy by to malo byť. Povedal len, že fanúšikovia sa majú poriadne pripraviť na chystaný Spider-Man: No Way Home. V podstate aj on potvrdil, že sa tam majú objaviť postavy z predchádzajúcich Spider-Man filmov. Povedal, že so šéfom Marvel štúdií Kevinom Feigem majú dobrý vzťah a tak je veľa možností. Toto boli jeho slová:

„Máme plán. Myslím, že sa viac odhalí a bude to jasnejšie po tom, čo vyjde No Way Home. Skvelé je, že máme s Kevinom tak dobrý vzťah. Je to ako obrovské pieskovisko, na ktorom sa môžeme hrať. My chceme aby boli MCU filmy absolútne obrovské, pretože je to skvelé aj pre nás a myslím, že to je rovnaké aj na ich strane. Máme veľa možností a myslím, že sa veľa z nich aj stane.“

Predošlé postavy zo Spider-Man filmov sú jasné

Je síce priestor pre otvorenú interpretáciu jeho slov, avšak najviac pravdepodobné je, že hovorí o tom, že Tom Holland ako Spider-Man z MCU je aj Spider-Manom z SPUMC. Vieme, že v jeho tretej časti sa má objaviť aj Alfred Molina, ktorý stvárnil Doctora Octopusa vo filme Spider-Man 2. Zároveň je potvrdený aj Jamie Foxx ako Electro z The Amazing Spider-Man 2.

Spider-Man 3 multiverzum
Zdroj: youtube.com

Mnoho fanúšikov, nevynímajúc nás, teda predpokladá, že pôjde o akési predstavenie Spider-Verse do MCU. A nech si to negujú koľko chcú, stále veríme tomu, že uvidíme aj ostatných dvoch predstaviteľov pavúčieho muža. A s otvoreným multiverzom je to už iba malý krôčik k tomu, aby sa Spider-Man presunul do SPUMC a čelil Venomovi…

Kedy predpokladáte vy, že sa Spider-Man a Venom stretnú? Čo si sľubujete od No Way Home a Let There Be Carnage? Myslíte, že príde k celkovému spojeniu MCU a SPUMC? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -