Adam Scott sa pridáva do obsadenia filmu zo Spider-Man univerza. Ktorý to bude?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Adam Scott v obsadení filmu zo Spider-Man univerza

Adam Scott bol obsadený do jedného z filmov zo Spider-Man univerza. Máme na mysli to od spoločnosti Sony, ktoré sa buduje okolo jeho súperov, kde sa však priateľský sused ešte neobjavil. Začal sa filmom Venom, následne pokračoval jeho druhou časťou a naposledy Morbiusom.

Pre herca pôjde o prvú úlohu so superhrdinským žánrom. U divákov sa preslávil v seriál Parks and Recreations (kde mimochodom získal slávu aj Chris Pratt). Naposledy sme ho mohli vidieť v kvalitnom trileri/dráme Oddelenie na Apple TV+.

Adam-Scott
Zdroj: celebsline.com

Budúci rok príde Kraven a Madame Web

Najbližšími filmami, ktoré sú do Sony univerza chystané, budú Kraven the Hunter a Madame Web. Prvý menovaný s Aaronom Tayloron-Johnsonom v hlavnej úlohe si už získal pre svoje obsadenie zaujímavé mená. Vychádzať bude 13. januára 2023. Následne po ňom vyjde prvý film z toho filmového sveta so ženskou hrdinkou v hlavnej úlohe. Dostaneme ho 7. júla 2023.

Práve v ňom sa objaví Scott, ktorý je zatiaľ prvým mužským hercom v tomto filme. Hlavnú rolu bude stvárňovať Dakota Johnson, ktorá je najviac známa z trilógie 50 odtieňov. Doplnila ju Sydney Sweeney, hviezda z Eufórie (svet okolo Spider-Mana tak nasledovala po svojej hereckej kolegyni Zendayi). Zatiaľ poslednou bola do obsadenia potvrdená Emma Roberts.

adam scott madame web
Zdroj: theplaylist.com

Role sú iba na našom hádaní

Okrem Johnson ani pri jednej z nich, teraz ani pri Scottovi, nie je známe, aké si zahrajú úlohy. Film je predsa ešte rok ďaleko a režisérka S.J. Clarkson (ktorá pracovala aj na Jessice Jones a Defenderoch) si drží informácie pod rúškom tajomstva. Dúfame však, že ich bude s blížiacim sa dátumom vydania odhaľovať.

Vieme však, že sa koncom júna začalo nakrúcanie, z ktorého sme dostali aj prvý záber. Ten naznačuje prepojenie so Spider-Manom s podaní Tobeyho Maguirea. Môže však samozrejme ísť o zavádzanie, tak budeme netrpezlivo čakať, či nám naozaj prinesú prepojenie s Raimiho trilógiou (alebo iným hrdinom Petera Parkera).

Čo hovoríte na to, že je Adam Scott prvým mužským hercom v Spider-Man filme Madame Web? Akú rolu by podľa vás mohol stvárniť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -