Na druhý pokus to vyšlo. Samara Weaving sa pridáva do obsadenia filmu Vreskot 6

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Samara Weaving vo filme Vreskot 6

Samara Weaving sa pridala do obsadenia filmu Vreskot 6. Je momentálne posledným prírastkom do hereckého obsadenia, hneď po Tonym Revolorim (Spider-Man: Ďaleko od domova). Hviezda z filmov V/H/S alebo Krvavá nevesta sa dostala do tejto série na druhý pokus. Filmári ju chceli už predtým.

Režisérske duo Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett s ňou pracovali práve na hororovej komédii o neveste, ktorá sa dostala do zvláštnej rodiny. Všimli si, že je v tomto žánri doma, tak ju chceli obsadiť aj do piatej časti známeho slasheru. Vtedy sa to však nepodarilo kvôli rozporom v jej rozvrhu.

samara weaving vreskot
Zdroj: gamerant.com

V päťke nemohla byť kvôli rozporom v rozvrhu

Ešte v roku 2020 to odôvodnila takto v rozhovore pre portál Collider:

„Hovorili sme o tom, ale naše kalendáre sa nezhodujú, čo je fakt naprd. Riešili sme to naozaj dosť, ale nanešťastie sme nevedeli rozvrhy zladiť a tak som to nemohla spraviť.“

Dopĺňa štvoricu preživších

Herečka sa totiž v tom čase nachádzala v Austrálii, kde nakrúcala svoje scény do seriálu Nine Perfect Strangers. Tam si zahrala postavu influencerky Jessicy a bola tak pozmenená vo svojej úlohe, že ju viacero jej kolegov nespoznávalo. Išlo však o minisériu s ôsmimi epizódami a jej skončenie dalo herečke viac priestoru.

Tak bude teraz najnovšou postavou, ktorá bude spolu so štvoricou preživších unikať vrahovi s prezývkou Ghostface. Melissa Barrera ako Sam, Jasmin Savoy Brown ako Mindy, Mason Gooding ako Chad a Jenna Ortega ako Tara sa tak vrátia ako štyri osoby, čo prežili vraždy z predošlého filmu. Navždy tak opúšťajú mestečko Woodsboro, aby začali nové kapitoly vo svojich životoch.

Vreskot 6 obsadenie
Zdroj: impawards.com

Viaceré známe tváre a ešte viac nováčikov

Ich osudy (zvlášť ešte pri ukázaných prepojeniach na predošlé filmy série) sú neznáme. Ďalšími navrátenými hercami pre šiestu časť sú Hayden Panettiere (ktorá sa ukázala v štvrtej časti), Dermot Mulroney a samozrejme aj Courteney Cox. Novými pridanými členmi budú Jack Champion, Liana Liberato, Devyn Nekoda, Josh Segarra a Henry Czerny (ktorý si tiež zahral v Krvavej neveste). Vreskot 6 by sme mali uvidieť 31. marca 2023.

Páči sa vám, že sa na druhý pokus dostala Samara Weaving do filmu Vreskot 6? Čo očakávate od ďalšieho prídavku do tejto série? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -