Tento Marvel film bude horúci. Emma Roberts sa pridala do obsadenia Madame Web

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Emma Roberts vo filme Madame Web

Emma Roberts sa pridala do obsadenia filmu Madame Web. Ide o ďalší chystaný film od Sony, ktorý zahŕňa postavy od Marvelu. Ďalšími sú Kraven the Hunter, kde si hlavnú úlohu zahrá Aaron Taylor-Johnson či El Muerto, kde bude raper Bad Bunny. Tento je však špecifický, pretože ide o ich prvú snímku s hlavnou ženskou hrdinkou.

Tú si zahrá Dakota Johnson, hviezda 50 odtieňov. Doplnila ju Sydney Sweeney známa z Eufórie. Ďalšie mená z obsadenia, o ktorých vieme sú Celeste O’Connor (Krotitelia duchov: Dedičstvo), Isabela Merced (Dora a stratené mesto) a Tahar Rahim (Mauritánec: Denník z Guatanáma).

madame web obsadenie
Zdroj: headtopics.com

Náhľad medzi univerzami so Spider-Manom

Komiksy vykresľujú postavu ako postaršiu ženu. Kvôli jej chorobe je čiastočne ochrnutá a musí nosiť podporný systém, ktorý pripomína pavučinu (od toho jej meno). Vo filme, ktorý režíruje S.J. Clarkson, ktorá priniesla Jessicu Jones alebo Defenders, by sme mali vidieť jej inú verziu. V každom prípade však pôjde o osobu so silnými mentálnymi schopnosťami.

Nimi dokáže dokonca vidieť medzi jednotlivými univerzami, v ktorých sa zameria na postavu Spider-Mana. Snímka teda zapadá do univerza v Sony, ktoré sa okolo tejto postavy buduje. Začal ho Venom s Tomom Hardym, ktorý bol pre štúdio veľký komerčný úspech. Ešte väčším bola však samotný Spider-Man: Bez domova, ktorý si zarobil celosvetovo 1,9 miliardy dolárov.

Dakota Johnson Madame Web
Zdroj: bigcomicpage.com

Mladá hviezda s bohatou kariérou

To samozrejme dalo štúdiu ešte väčšiu motiváciu pre ich projekty. A tak pridávajú už tak do hviezdneho obsadenia aj Emmu Roberts. Neter známejšej Julie sa preslávila tínedžerskými filmami a seriálmi na Nickelodeone (Unfaboulous či Aquamarine). Najväčší úspech však zaznamenala antologickým seriálom American Horror Story, naposledy v deviatej sérii s podtitulom 1984.

Jej ďalším úspešným, skôr komedickým seriálom, je Scream Queens. A samozrejme maximálne rozpoznateľná je z filmu My sme Millerovci. Okrem hrania sa však venuje aj produkcii. Iba pred krátkym časom vyšla na Netflixe jej dráma First Kill.

Emma Roberts
Zdroj: wall.alphacoders.com

Jej postava od Marvelu

Teraz sa Emma Roberts pridáva do obsadenia Madame Web. Štúdio ešte nekomentovalo, aká bude jej rola. Tie však v podstate okrem Johnson nepoznáme ani u ostatných herečiek. Uvidíme teda, akú postavu z Marvel komiksov stvárni. Presvedčiť sa budeme môcť 7.júla 2023, na kedy má snímka stanovenú premiéru.

Ste radi, že sa práve táto herečka pridala do obsadenia Madame Web? Čo hovoríte na jej zoskupenie hviezd? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -