Zack Snyder pridáva do filmu Rebel Moon ďalšie obsadenie. Koho si zahrajú dvaja noví herci?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Rebel Moon pridalo ďalšie obsadenie

Zack Snyder opäť rozšíril obsadenie pre film Rebel Moon. Do svojho veľkolepého sci-fi filmu naberá skutočne áčkových hercov a po nedávnej poriadne aktualizácii teraz pridal dvoch nových hercov. V rámci nej sme sa dozvedeli, že okrem hlavnej role, ktorú predstaví Sofia Boutella, budú vo filme aj Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher a ďalší.

Režisér píše k snímke aj scenár. K tomu mu ale dopomáhajú jeho dlhoroční spolupracovníci, Shay Hatten a Kurt Johnstad. Práve s nimi napísal predošlé filmy ako 300 či Army of the Dead. Produkciu si nechal v rodinnom kruhu, pretože sa o ňu prostredníctvom spoločnosti The Stone Quarry postará aj s manželkou. Deborah Snyder v tejto roli doplnia Wesley Coller a Eric Newman.

Rebel Moon obsadenie
Zdroj: mytvonline.io

Posledná nádej proti tyranovi Belisariusovi

Príbeh sa zameriava na pokojnú usadlosť na okraji galaxie. Jej obyvatelia sú ale ohrozovaní tyranickým diktátorom menom Belisarius. Ako poslednú nádej pošle kolónia záhadnú, ale odvážnu mladú ženu (Boutella), aby vyhľadala pomoc. Vo viacerých kútoch galaxie musí dať dokopy skupinu bojovníkov, ktorí sú schopní hrozbe čeliť.

Ešte sa nevie, kto sa v úlohe tyrana objaví. Avšak teraz sme spoznali jedného z veliteľov jeho jednotiek, ktorému bude hlavná hrdinka čeliť. Zahrá si ho Rupert Friend. Herca môžeme poznať najlepšie z filmu Hitman: Agent 47. Samozrejme ale netreba zabúdať ani na jeho úlohu v piatich sériách seriálu Homelander.

rupert friend
Zdroj: deadline.com

Dve úlohy na strane zla

Okrem chystaného sci-fi eposu sa objaví aj v pripravovanom seriáli z prostredia Hviezdnych vojen. Pôjde o seriál Obi-Wan, ktorého sa dočkáme v máji. Ide o celkom zaujímavú zhodu, nakoľko Zack Snyder pôvodne vytváral film Rebel Moon ako jeden z príbehov pre Star Wars.

Druhým novopridaným hercom je Stuart Martin. Jeho rola ešte nie je špecifikovaná, avšak predpokladané je, že sa tiež prikloní na stranu zla. So Snyderom už v minulosti pracoval, v jeho filme Army of Thieves si zahral Brada Cagea. Herec vyštudoval drámu na škótskom kráľovskom konzervatóriu a preto nikdy nemá ďaleko k úlohám v historických seriáloch. Príkladom sú Medici: Master of Florence alebo Miss Scarlet and the Duke.

stuart martin
Zdroj: cinemablend.com

Veľkolepé sci-fi začne tvoriť v apríli

Produkcia snímky má začať v apríli. Tak ako sa pre film Rebel Moon rozrastá obsadenia, rastie aj naše nadšenie a nedočkavosť na jeho vydanie. Veríme, že Zack Snyder dokáže priniesť veľkolepé sci-fi dielo a priniesť vytúženú záchranu kolónie na okraji galaxie silnými bojovníkmi.

Páči sa vám pridanie dvoch nových hercov do Rebel Moon? Čo hovoríte teraz na celkové obsadenie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -