Shang-Chi od Marvelu možno spoznal svojho záporáka. Bude ním herec z filmu Creed II?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel nám vrámci svojho filmového vesmíru na budúci rok predstaví prvého ázijského superhrdinu. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings sa dostane do kín po celom svete v priebehu februára 2021. Film bude spadať do Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe.

Hlavnú rolu si zahrá kanadský herec s čínskymi koreňmi, Simu Liu. V minulosti stvárnil úlohy v u nás pomenej známych seriáloch Kim’s Convenience alebo Blood and Water. Za druhý spomínaný získal kanadské filmové ocenenie (Canadian Screen Awards). Známejší nám môže byť zo seriálu Taken – Posadnutý pomstou.

Shang-Chi
Zdroj: nerdist.com

Kto bude záporák vo filme Shang-Chi?

Záporák filmu Shang-Chi je už dlhšie známy. Nebude ním nikto iný, ako Mandarin, ktorého stvárni herec Tony Leung Chiu-Wai. Jeho adaptáciu sme očakávali už vo filme Iron Man 3, kde sa nám ale predstavil iba ako najatý herec. V krátkom doplňujúcom filme All Hail the King vidíme túto postavu stvárnenú Benom Kingsleym vo väzení, kde dostane správu od skutočného Mandarina.

Tak sa nám potvrdilo, že táto postava existuje vrámci MCU. Po dlhom čakaní si môžeme už budúci rok pozrieť, ako sa im vydaril skutočný Mandarin. Podľa najnovších správ však má pribudnúť aj druhá záporná postava.

mandarin v mcu
Zdroj: kisspng.com, comicpow.com

Druhý záporák filmu Shang-Chi

O koho ide zatiaľ nevieme. Portál Slashfilm však informoval, že možným kandidátom na jej stvárnenie je boxer ťažkej váhy rumunského pôvodu, Florian Munteanu. Toho sme mohli vidieť ako Viktora Draga (syna Ivana z Rockyho IV) vo filme Creed II.

Podľa spomínaného portálu sa boxerský šampión dohadoval s produkčným štúdiom ohľadom role. Ani jedna zo strán to oficiálne nepotvrdila. Pravdivosti ale nahráva aj fakt, že sa herec momentálne zdržiava v okolí Sydney v Austrálii. Práve tam prebieha natáčanie v štúdiách spoločnosti Fox.

Posledná fotka z Florianovho Instagramu s popisom „Ďalší deň v práci“ má práve tag lokality Sydney, Austrália. Je teda viac ako pravdepodobné, že sa skutočne objaví ako sekundárny záporák filmu Shang-Chi.

Ktorá postava by mu najviac sedela?

Fanúšikovia sa hneď pustili do špekulácií o tom, akú rolu by si mohol vrámci pripravovaného filmu zahrať. Možnými kandidátmi sú postavy z komiksu ako Tiger-Claw, Moving Shadow, Razor Fist či Ghost Maker.

ghostmaker
Zdroj: comicvine.com

Práve posledný spomínaný by bol najvhodnejšou voľbou s ohľadom na jeho predchádzajúce úlohy. Zloduch je totiž majstrom bojových umení a synom ruského výkonného agenta KGB. Prvý raz sa objavil v zošite Masters of Kung-fu #110.

K trojici už doteraz známych hercov (Simu Liu, Tony Leugn a Awkafina) sa nám môže pridať ďalšie zaujímavé meno. Druhý záporák filmu Shang-Chi rozhodne nie je zlý nápad. Už teraz sme zvedaví, ako by sa herec tejto úlohy zhostil.

Čo si myslíte vy? Potrebuje film druhého záporáka? A koho by si mohol Munteanu zahrať? O svoj názor sa podeľte v komentároch. 

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -