Kedy uvidíme marvelovku Shang-Chi a ktorý protivník Iron Mana sa v nej ukáže?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Kedy vyjde Shang-Chi
Zdroj: nerdist.com

Kedy vyjde Shang-Chi

Kevin Feige prehovoril na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu. Predstavenie 4. fázy MCU je vcelku veľkolepé, pričom fanúšikovia Marvel po celom svete zažívajú radosť. Jedným z najnovšie ohlásených filmov bol práve vyššie spomínaný príbeh superhrdinu, ktorý je inšpirovaný bojovými umeniami. Kedy vyjde Shang-Chi? Vytiahnite si kalendár, pretože presný dátum premiéry bol stanovený na 12. februára 2021!

Taktiež nás potešilo potvrdenie toho, že vo filme Shang-Chi uvidíme ozajstného Mandarina. Nie toho, ktorého štúdio tak neuspokojivo prerobilo pre film Iron Man 3. Môžeme sa tešiť na skutočného šéfa organizácie Ten Rings, ktorého si v novej marvelovke zahrá herec Tony Leung.

tony leung
Zdroj: hollywoodreporter.com

O čom je príbeh komiksov Shang-Chi?

Tým ozajstným Bruce Leem Marvelu je Shang-Chi. Táto postava bola začiatkom 70. rokov vytvorená scenáristom Steve Englehartom a umelcom Jimom Starlinom. Marvel Comics chceli pôvodne dosiahnuť získanie práv na televízny seriál Kung Fu, ktorý im však zamietli.

Namiesto toho však získali práva na záporáka Fu Manchu, ktorému vytvorili syna – Shang-Chiho. V komiksoch bol Shang-Chi vychovaný a trénovaný svojim otcom, ktorý ho naučil bojové umenia. Keď však zistil, že je jeho otec na strane zla, otočil sa proti nemu.

Kedy vyjde Shang-Chi
Zdroj: geektyrant.com

Tešíte sa na pripravovanú marvelovku Shang-Chi? Ako podľa vás skutočný Mandarin zapadne do existujúceho MCU? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -