Je to oficiálne. Marvel si našiel náhradu za Tonyho Starka, Fantastickú štvorku povedie milovaný herec

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pedro Pascal potvrdený ako Mr. Fantastic

Na príchod Fantastickej štvorky do filmového vesmíru od Marvelu čakáme už pekných pár rokov. Prvýkrát bola oznámená ešte v roku 2019. S opakovanými náznakmi a blížiacim sa dátumom premiéry sa však aj stupňovali dohady o obsadení predmetných štyroch hrdinov. Pri lídrovi tímu teórie končia, portál Coming Soon prezradil, že predstaviteľ role je potvrdený. Pedro Pascal bude nový Mr. Fantastic.

Herec, ktorého sme mohli vidieť v seriáli Hra o tróny si fanúšikovia ešte viac zamilovali vďaka adaptácii hry The Last of Us. Momentálne je miláčikom Hollywoodu a o role rozhodne núdzu nemá. Tento rok ho uvidíme v pokračovaní Gladiátora a aj keď sa v seriálovej verzii už neskrýva pod helmou Mandaloriána, má sa k roli vrátiť pre chystaný film.

Prezradil to jeho kariérny profil

Rolu Reeda Richardsa sme mohli vidieť iba na krátky moment vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Tam však išlo o jeho verziu z iného univerza, kde si ho zahral fanúšikmi často vyžadovaný John Krasinski. Rovnako žiadaný bol teraz aj Pascal.

Momentálne už vieme, že sa mu podarilo prekonať aj iné často spomínané mená ako Adam Driver či Matt Smith. O obsadení Pedra Pascala do tejto role sa dozvedáme vďaka jeho kariérnemu profilu od nadácie SAG-AFTRA (ide o úniu hercov, ktorá sa tiež pridala k minuloročným štrajkom). Jeho ďalší film, ktorý sa bude natáčať, je tam označený práve ako Fantastická štvorka.

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com

Fantastickú štvorku by sme mali vidieť budúci rok

Projekt oznámil pred štyri a pol rokmi vedúci štúdia Kevin Feige na Comic-Cone v San Diegu. Dozvedeli sme sa, že jeho režisérom bude Jon Watts, ktorý viedol filmy so Spider-Manom. Následne sa však rozhodol, že si dá od superhrdinského žánru pauzu.

Na režisérskej stoličke ho vystriedal Matt Shakman, tvorca seriálu WandaVision. Autorom scenára je Josh Friedman, ktorý spracovával aj Kráľovstvo planéty opíc alebo druhého Avatara. Fantastickú štvorku v MCU by sme mali vidieť v kinách od 2. mája 2025.

Bude sa vám páčiť Pedro Pascal ako Mr. Fantastic alebo by ste v roli videli iného herca? Ak áno, tka ktorého? Myslíte si, že sa potvrdia aj zvyšní členovia tímu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -