Hviezdny pár má problém! Zendaya laškuje s iným hereckým kolegom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zendaya laškuje s iným hercom!

Hviezdny pár má očividne problém. Tom Holland bude mať zrejme náročných niekoľko najbližších dní. Jeho milovaná Zendaya totiž laškuje s hereckým kolegom z iného filmu. Teda, laškuje je slabé slovo. Podobne ako predtým pár zo Spider-Mana, nachytali ich paparazzi. Zaujímavé na tom je, že sa ho herečka nesnaží skrývať a otvorene priznala svoj podvod.

Dvojica Tom a Zendaya spolu pracujú už od roku 2017. Vtedy sa objavili vo filme Spider-Man: Návrat domov a zahrali si aj v jeho pokračovaniach. Pre tento komiksový film od Marvelu zmenili milostný záujem Petera Parkera, postave však ponechali iniciály MJ.

Spider-Man: Predvianočná nočná mora #13
Zdroj: screenrant.com

Lásku priznali v decembri

Postupne sa romantika z filmu prenášala aj na reálnu romancu z pľacu. Producentka filmov o pavúčom mužovi Amy Pascal im radila, aby spolu nerandili, pretože všetky vzťahy okolo tejto série stroskotali. Neposlúchli ju a svoju lásku si začali vyjadrovať najprv skryte. Neunikli však objektívom pozorných fotografov a po fotografii, na ktorej si dávajú bozk v aute, bolo všetko jasné.

Verejnosti sa to však rozhodli zverejniť až neskôr. Počas galavečera v decembri sa objavili v sprievode jeden druhého, oficiálne ako pár. Odvtedy sa sprevádzajú ako pár na všetkých akciách a prezentujú sa tak aj na sociálnych sieťach. Herečka známa aj zo seriálu Eufória však pritom zrejme celý čas skrývala nepekné tajomstvo.

Spider-Man láska
Zdroj: people.com, reformedhomes.blogspot.com

Podvádza ho s hercom z Duny!

Podľa najnovších záberov sa zdá, že si viac ako padla do oka s iným hereckým kolegom. Druhá časť Duny sa ešte nezačala nakrúcať, ale Zendaya si prišla obzrieť miesta, kde sa točila prvá časť. Zrejme ju tam čakalo viac ako nostalgia. Spolu s ňou bol zachytený Timothée Chalamet a to pri naozaj vášnivom bozku.

Zdá sa, že má herečka slabosť na hercov, s ktorými tvorí pár vo filmoch. Zvláštne však je, že sa teraz nesnaží nič tajiť, ale verejne priznala, že s hercom už niečo má po skončení nakrúcania Duny. Keď sa pozrieme na zábery z červených kobercov, tak už aj tam si pôsobili blízki.

zendaya timothée chalamet
Zdroj: newsweek.com

Ako na to reaguje Holland?

Že Zendaya laškuje, alebo teda skryte randí s Timothéem Chalametom, bude určite ťažká správa pre všetkých fanúšikov. Avšak najťažšie to je určite pre Toma Hollanda, ktorý vždy otvorene vyjadroval svoje nadšenie z jeho vzťahu a dával najavo svoju lásku. K situácii sa tak ešte nevyjadril.

Ale koniec koncov, nemal k akej – celá záležitosť s nevernou Zendayou je iba výmysel našej redakcie. Prvý apríl!

Uverili ste aspoň nachvíľu tejto správe? Chytali ste už nepríjemné pocity za Toma Hollanda? Dajte nám vedieť do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -