Film Kraven the Hunter od Sony by sa mohol začať hýbať vpred. Našiel si svojho režiséra

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Kraven the Hunter sa hýbe vpred

Plánovaný film Kraven the Hunter by sa mohol konečne rozbehnúť. Sony Pictures si tak pripíše ďalší Marvel projekt a obohatí ním svoj čoraz viac rozrastajúci sa svet. Kým čakáme kedy konečne uvidíme v kinách či na obrazovkách Morbiusa, tak táto spoločnosť pracuje aj na iných projektoch. A je vidieť, že to teraz myslia vážne, nakoľko si našli už aj režiséra.

Bude ním J.C. Chandor. Meno samotné by vám nemuselo nič povedať, nechá však za seba hovoriť svoju filmovú tvorbu. Naštartoval ju thrillerom zo sveta finančníctva Deň pre krízou, pustil sa do dobrodružnej drámy Všetko je stratené a k s svetu obchodu sa vrátil aj s filmom z roku 2014, Vojna bez pravidiel. Jeho najznámejšou snímkou je ale určite nedávny akčný, hviezdami nabitý film pre Netflix, Triple Frontier.

trailer na film triple frontier
Zdroj: darkhorizons.com

Dá sa povedať, že ide o jeden solídny film za druhým a triafa sa do viacerých žánrov. Teraz bude mať ale možno príležitosť na nosný film svojej kariéry. Komiksové adaptácie sú totiž momentálne jednoznačne veľmi obľúbené a lákajú do kín množstvo divákov. A ako sa mu podarí aj tento štýl, sme už teraz zvedaví.

Kraven si zaslúži svoje miesto na plátne

Kraven je určite postava, ktorá si zaslúži filmovú podobu. Je len a len logické, že sa objaví na plátnach, pretože to je jeden z najväčších nepriateľov Spider-Mana. Dokonca sa špekuluje aj o tom, že by sa prvý raz objavil v jeho treťom samostatnom filme. Či sa teda skôr objaví vo svojom vlastnom projekte alebo v treťom Spider-Manovi, si budeme musieť počkať.

Hovorí sa o tom, že príbehové časti by si mohol zobrať z komiksu Kraven’s Last Hunt. Vyšiel v roku 1997 a napísal ho J. M. DeMatteis, pričom sa medzi fanúšikmi často hovorí, že toto je práve jeho najlepší príbeh. A nielen to, dokonca je to vraj aj jedna z najlepších story pre nášho obľúbeného pavúčieho muža.

kraven spider-man
Zdroj: bigcomicpage.com

Dej hovorí o tom, ako lovec Kraven vystopoval a zavraždil každé zviera na planéte. Stále je tu ale jedna „šelma“, ktorá mu nedá pokoja. Nie je ňou nikto iný ako siete vrhajúci, po stenách šplhajúci Spider-Man! Aby dokázal, že mu je nadradený, tak si oblieka jeho kostým a stáva s ním – po tom, čo ho strelí a zakope 2 metre pod zem.

Takýto príbeh alebo aspoň niektoré jeho prvky by určite nebolo zlé sledovať pre film Kraven the Hunter. V každom prípade je ale scenár už napísaný a postaral sa o neho Richard Wenk. Ten môže byť známy ako autor iného hitu pre Sony, ktorým je Equalizer. Ako producenti budú pôsobiť Matt Tolmach a Avi Arad (takto pôsobili napríklad aj pri nedávnom Venomovi)

Kraven-the-Hunter-Spider-Man-Comic
Zdroj: screenrant.com

Koho hľadajú do hlavnej úlohy?

Aj o kastingu sa už predtým hovorilo. Hľadajú vraj muža vo veku 35-50 rokov, ktorý by dokázal vystupovať ako lovec, ale aj ako akčný hrdina na štýl Jasona Bournea. Postavu popísali, že by mala mať ruský pôvod a nadľudskú silu, rýchlosť, výdrž, flexibilitu a reflexy. Herec by mal zvládnúť pôsobiť ako „veľký maniakálny lovec, ktorý sa snaží dolapiť Spider-Mana, aby si dokázal, že on je tým najväčším predátorom na svete“.

Veru zaujímavý popis na hľadanie obsadenia. Uvidíme, koho si nakoniec uchmatnú do hlavnej role, ale verím, že pôjde o dobrý výber. Pár tipov by určite bolo. Rovnako sme zvedaví aj na to, ako dopadne spolupráca Sony a Chandora a ako sa on popasuje s komiksovkou. Ale samozrejme sme najviac zvedaví na to, aký dej nám prinesú.

Čo si myslíte vy? O čom bude film Kraven the Hunter? A objaví sa táto postava až vo svojom vlastnom filme alebo už v Spider-manovi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -