Na Netflixe mu svieti 160 miliónový neúspech, DC filmy doviedol až k zániku. Slávny režisér by skúsil nový James Bond film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Zrežíruje Zack Snyder James Bond film?

Agent jeho veličenstva by mohol mať úplne inú podobu. O tej hovoril režisér Zack Snyder, ktorý prezradill, že by mal víziu na vlastný James Bond film. O novinke informuje portál Variety. 57-ročný režisér nie je pri prinášaní nových kúskov do existujúcej frančízy nováčikom, o čom svedčia jeho filmy pre DC univerzum.

Jeho SnyderVerse sa však rozpadol a skúša to tak s Netflixom. Najprv priniesol zombie akčný kúsok Army of the Dead a následne prequel s názvom Army of Thieves. Aktuálne uviedol svoj dlho chystaný sci-fi epos Rebel Moon, ktorý si zatiaľ u divákov veľa slávy nezískal. Stále však vkladajú nádej do druhej časti, ktorá má prísť 19. apríla 2024.

rebel moon recenzia
Zdroj: themoviedb.org

Nový pohľad na existujúcu značku

Snyder práve počas uvádzania tohto filmu viedol rozhovor s magazínom The Atlantic. Dostal otázku, či by sa ešte niekedy vrátil už k existujúcej značke. Najprv zaváhal s odpoveďou, že takých veľa nie je, následne však doplnil:

„Bolo by cool vidieť 20-ročného Jamesa Bonda. Najmä jeho skromné korene, z ktorých vzišiel. Akékoľvek trauma z mladosti, ktorá z neho spravila Bonda. Niečo také tam musí byť.“

Vložil by sa do hľadanie nového Bonda

Novátorský prístup k postave agenta 007 sme dostali už pred nejakým časom. S príchodom Daniela Craiga do role v roku 2006 sa zmenil aj náhľad na postavu. Už nešlo o večného sukničkára, ktorý dokáže všetko, ale o zraniteľný charakter s neľahkou minulosťou.

Craig ukončil svoju púť s postavou predminulý rok filmom Nie je čas zomrieť. Štúdio (aktuálne MGM pod hlavičkou Amazonu) hľadá nového hereckého predstaviteľa aj niekoho, kto by sériu viedol. Zack Snyder by chcel pre značku James Bond priniesť aj novú, ešte rozsiahlejšiu psychologickú rovinu, má to však jeden háčik.

Mladší agent 007 už v minulosti neprešiel

Mladší Bond nie je novým nápadom, ale v minulosti sa už raz vyskytol. Dohady hovorili o tom, že by si ho mohol zahrať Tom Holland, producent Michael G. Wilson ale takéto špekulácie poprel.

Hovorí, že herec by mal mať najmenej po tridsiatke, podobne ako Daniel Craig pri svojom prvom filme Casino Royale.

Podobne sa vyjadrila aj kastingová riaditeľka Debbie McWilliams. Počas skoršieho rozhovoru pre Radio Times povedala, že skúšali aj mladších hercov. Nemali však v sebe tú potrebnú vážnosť ani skúsenosti, aby dokázali priniesť niekoho s vysokou a neľahkou mentálnou kapacitou.

Pozreli by ste si mladšiu verziu Jamesa Bonda vo verzii od Zacka Snydera? Myslíte si, že by mu dokázal pridať chcenú vážnosť a zobraziť jeho traumy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -