To bude chcieť extra veľký popcorn! Dĺžka filmu The Batman je už zrejme známa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dĺžka filmu The Batman

Čaká nás doposiaľ najdlhší film s temným rytierom? To by bola otázka, ktorú by sme si mohli klásť, ak sa chceme pozrieť na informáciu, ktorá je dostupná z kín. IMAX sály (konkrétne ako prvá v Melbourne v Austrálii) totiž na svojich webových stránkach uvádzal, aká bude dĺžka filmu The Batman. A zrejme to bude chcieť veľa popcornu a poriadne vytrénovaný mechúr.

Podľa tejto informácie by mal mať film s Robertom Pattinsonom až neuveriteľných 176 minút! To by teda znamenalo, že by sme si na sedadle kina posedeli 2 hodiny a 56 minút. Avšak potvrdiť sa to ešte priamo nedá, pretože web IMDb uvádza iný čas. A rovnako má iný čas aj Rotten Tomatoes, tí uvádzajú 2 hodiny a 13 minút.

The Batman DC
Zdroj: inverse.com

Dlhší ako Návrat Temného rytiera

Ak však informáciu reálne potvrdí aj štúdio Warnes Bros., tak nás čaká najdlhší film s najznámejším hrdinom od DC vôbec. Prekonal by aj doterajšieho rekordéra, ktorým je Návrat Temného rytiera od Christophera Nolana z roku 2012. Bol by o 11 minút dlhší.

Keď chce ale snímka obsiahnuť všetko, na čo nás pripravuje, tak jej premietací čas vôbec nie je nelogický. Mladý Bruce Wayne spĺňa rovnako ako v komiksoch rolu detektíva, keď pátra po hádankách, ktoré po meste Gotham zanecháva Riddler. Týkať sa budú jeho minulosti a dozvedieť by sa mohol aj temné tajomstvá o svojej rodine.

the batman spin-off
Zdroj: screenrant.com, mindlifetv.com

Bruce Wayne bude mať na svojich pleciach mnoho

Do toho mu ešte skríži cestu záporák Penguin, ktorého si s kvalitnými protetikami v tomto filme zahrá Colin Farrell. Preto bude musieť nájsť vhodného spojenca, ktorého si bude budovať cez neľahký vzťah so Selinou Kyle, alias Catwoman (Zoe Kravitz).

Režisér Matt Reeves v tomto prípade prináša temnú víziu na klasického hrdinu a nový náhľad na príbeh. Aj napriek tomu, že má obsahovať istú formu násilia, ostrejší slovník, niektoré na pohľad nepríjemné scény či zobrazenie drog, stále pri ňom zostáva hodnotenie od 13 rokov. R-kového hodnotenia sme sa nedočkali.

zoe kravitz catwoman
Zdroj: mcuprime.com

Koľko si teda začiatkom marca posedíme v kine?

Mladý Bruce Wayne si ale bude v príbehu prechádzať mnohým. Preto by vôbec nebolo prekvapivé, keby bola dĺžka filmu The Batman avizovaných 176 minút. Takmer tri hodiny obsahu si budeme môcť pozrieť od 3. marca iba v kinách. WB totiž upustili od svojej minuloročnej politiky, keď uvádzali film zároveň na veľkom plátne aj na streamovacej službe HBO Max.

Boli by ste radi, ak by sa potvrdil takmer trojhodinový čas na Batmana alebo by ste uvítali už nejakú kratšiu snímku? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -