Toto bude zaručený hit. Legendárne duo Hollywoodu vytvorí drsnú kriminálku pre Netflix

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Matt Damon a Ben Affleck pripravia triler o únose pre Netflix

Matt Damon a Ben Affleck je dvojica, ktorá spoločne vystupuje už celé dekády. Prvý raz sa spoločne objavili ešte v roku 1989 v športovej dráme Ihrisko snov, naposledy sme ich videli v úspešnej minuloročnej snímke Air: Zrodenie legendy. Na nej sa podieľali aj tvorcovsky a správe takýmto spôsobom pripravuje dvojica svoj ďalší film. Informoval o tom portál Deadline.

Tento raz spojili svoje sily s Netflixom a budú pre streamovaciu službu pracovať na kriminálnom trileri. Dostal názov Animals a detaily o deji zatiaľ nechcú odhaľovať. Prezradené však bolo, že sa bude týkať únosu syna prezidentského kandidáta.

Air: Zrodenie legendy
Zdroj: themoviedb.org

Postavia sa na opačné konce kamery

Scenár k filmu napísal Connor McIntyre (okrem iného tvorca britského seriálu Coronation Street), pričom mu úpravy robil Billy Ray. Ten je autorom nejedného dramatického filmu, medzi najznámejšie patria Kapitán Philips: Prepadnutie lode Alabama či Richard Jewel. Producentsky dostala šancu opäť spoločnosť Artist Equity, pre ktorú bol film Air o pôvode známych tenisiek prvým celovečerným projektom. Ten sa stal najlepším kinohitom pre spoločnosť Amazon.

Damon si má vo filme zahrať hlavnú úlohu, Affleck má byť jeho režisérom a producentom. Tento raz tvrdí, že si nechce strihnúť ani menšiu úlohu, na plátne ho tak zrejme neuvidíme. Uvidíme či sa príprave filmu začne venovať ešte pred svojim druhým chystaným projektom.

ben affleck film účtovník
Zdroj: themoviedb.org

Bude služba hľadať kompromisy?

Neskôr počas tohto roka by sa malo rozbehnúť pokračovanie filmu Účtovník, v ktorom si opäť Affleck zahrá hlavnú rolu. Prvá časť akčného kriminálneho trileru prišla ešte v roku 2016 a so svojím unikátnym námetom si získala priazeň divákov (na portáli ČSFD má doteraz hodnotenie 80 % a drží sa v tisícke najobľúbenejších filmov).

Možno Netflix bude hľadať kompromis a zhodu v kalendároch. Damon má však ten svoj voľnejší, aj jeho chystané snímky sú aktuálne v postprodukcii. Tento rok ho uvidíme v road movie s kriminálnou zápletkou Drive Away Dolls a jeho hlas budeme počuť vo fantazijnom filme IF.

Ako sa vám páči, že Matt Damon a Ben Affleck spolu pripravujú ďalší film? Pozriete si aj ich kriminálny triler? Ktorý ich spoločný film je váš obľúbený? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -