Sestry Sandersonové sú späť a chystajú pohromu! To hlása trailer na Hókus pókus 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na Hocus Pocus 2

Sestry Sandersové, bosorky zo 17. storočia sú späť! Fanúšikovia na to čakali takmer 30 rokov, ale konečne je čas na poriadne čary. Disney teraz prináša dlho očakávaný trailer na Hocus Pocus 2. A obyvatelia Salemu aj s ich deťmi sa zase budú triasť strachom. Prinášajú spúšť a pohromu.

Začiatok ukážky nás privedie po lete čierneho vtáka do školského prostredia. Trojica žiačok rozoberá, ako osláviť svoje narodeniny. Dorazia do obchodu, kde sa s nimi predavač (Sam Richardson) podelí o strašidelný príbeh. Jeho pointou ale je, že bosorka dostáva svoje sily na 16. narodeniny.

„Áno Salem, sme späť!“

Skupina sa teda vyberie na odľahlé miesto a to aj so známou čiernou sviečkou. Dve z nich odriekavajú zaklínadlo, ktoré môže mať len jeden výsledok. Keď sa rozsvieti modrý plameň, začne praskať zem a to zvestuje hrôzostrašný návrat. „Zamknite svoje deti. Áno, Salem, sme späť!“ hlása Winfred Sanders a vieme, že pre obyvateľov zase nastávajú ťažké časy.

Tak to bolo aj v prvej časti hororovej komédie, ktorú sme dostali ešte v roku 1993. Tri sestry, bosorky zo 17. storočia, spôsobovali chaos, keď v Saleme unášali deti. Zámerom bolo získať ich duše, aby mohli čarodejnice nadobudnúť večný život. Pokračovanie sa diskutovalo dlhý čas a zabralo takmer tri dekády, kým sa zrealizovalo.

hocus pocus 2
Zdroj: collider.com

Dlhá cesta k pokračovaniu

Ujala sa ho režisérka Anne Fletcher, pre ktorú samotnú je veľkou poctou viesť takýto projekt. Popularita prvého filmu je nesmierna a mnoho ľudí si z neho spravilo tradíciu na Halloween. Preto spolu s Disney prinesú pokračovanie včas na to, aby sme si ho mohli vychutnávať práve v túto sezónu.

Ikonické úlohy z originálu si potešujúco zopakujú Bette MidlerSarah Jessica Parker a Kathy Najimy. Štúdio však získalo aj ďalšie zaujímavé mená, ktoré ich doplnia. Nimi sú Whitney PeakDoug JonesHannah WaddinghamTony HaleTaylor Paige HendersonLilia Buckingham, menujúc iba zopár.

hocus pocus 2 plagat
Zdroj: deadline.com

Práve pred halloweenskou sezónou

Trailer na Hocus Pocus 2 nám ukazuje aj dátum vydania. Pekne pred jeseňou, na Disney+ si ho budeme môcť vychutnať 30. septembra. Následne ešte dostávame jednu scénu, kde sú sestry na púti. Niektorí ľudia budú očividne radi, že ich vidia. Dôležitejšia je však iná vec – vidno, že sú pripravené si VŽDY pre seba získať hľadisko.

Máte radi film Hocus Pocus? Je aj pre vás halloweenskou tradíciou? Tiež ste dlho očakávali pokračovanie? Ako sa vám pozdáva podľa traileru? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -