Pokračovanie filmu Krotitelia duchov: Dedičstvo má stanovený dátum a pracovný názov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pokračovanie série Krotitelia duchov má dátum vydania

Vieme, že sa pripravuje pokračovanie filmu Krotitelia duchov: Dedičstvo. Na tohtoročnej udalosti CinemaCon prinieslo túto informáciu Sony. Len zhruba dva mesiace po tejto správe prichádza režisér s novými informáciami. Stanovuje nám dátum, kedy bude vydaný a prezrádza pracovný názov. Prezrádza nám, kde sa bude začínať jeho dej.

Pôjde už v poradí o piaty film zo série. Pôvodné filmy z 80. rokov (aj reboot) doplnilo spomínané minuloročné Dedičstvo. Priniesol ho Jason Reitman, syn pôvodného tvorcu Ivan Reitmana (ktorý nás bohužiaľ počas minulého roka opustil). Bolo vidieť a poznať, že chce vzdať hold práci svojho otca.

krotitelia duchov trailer
Zdroj: ghostbustersnews.com

Návrat série ku koreňom

Priniesol nové obsadenie a novú generáciu, ale vrátil sa však aj k pôvodným dejom. Takto si v snímke zahrali Mckenna GracePaul RuddFinn Wolfhard a Carrie Coon. Zahrnutí ale boli aj pôvodní krotitelia a to Dan AykroydBill Murray, Ernie Hudson a nezabudlo sa v príjemnej menšej úlohe ani na Annie Potts.

Egon Spengler, jeden z pôvodných filmových členov, tu bol vykreslený po smrti, tak ako jeho herecký predstaviteľ Harold Remis. Veľmi citlivým spôsobom ho tam dokázali zahrnúť a tiež mu vzdať poctu. Spolu s ním napísal scenár Gil Kenan, ktorý sa vráti aj pre najnovšie pokračovanie.

krotitelia duchov dedičstvo
Zdroj: vanityfair.com

Pokračovanie začne na známom mieste

Režisér potvrdil, že už čoskoro začnú na filme pracovať. Komentoval to s vyjadrením:

„Naposledy, keď sme videli Ecto-1, tak mierilo naspäť na Manhattan – domov Krotiteľov duchov. Tu začína náš príbeh. Kódové označenie je FIREHOUSE.“

Už na budúci rok!

Toto slovo sa prekladá ako požiarna stanica a každému skalnému fanúšikovi je jasné, o čo sa jedná. Nadväzuje tak na potitulkovú scénu, kde Wintson opäť kúpil túto ikonickú budovu, v ktorej tím sídlil. Navyše, príchod všetkých zostávajúcich členov znamená iba to, že sú opäť pohromade. A na starom mieste!

Pokračovanie filmu Krotitelia duchov: Dedičstvo má zatiaľ iba pracovný názov. Nevieme, kto všetko z obsadenia predošlých filmov sa vráti. Ale poznáme novú kľúčovú informáciu! Tvorcovia zverejnili dátum, kedy nám ho prinesú. Môže to byť dokonca skôr, ako sme čakali. 20. december 2023 je určený na príchod do kín (a príjemný vianočný darček).

Čakali ste, že ďalší diel Krotiteľov duchov príde tak skoro? Páčil sa vám posledný film Dedičstvo? Tešíte sa na piaty film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -