Warner Bros. zverejnilo obsah panelov pre Comic-Con. Prinesú Rod draka či spin-off Ricka a Mortyho

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Warner Bros. zverejnilo obsah pre Comic-Con

Warner Bros. spolu s Discovery zverejnili panely, s ktorými prídu na tohtoročný Comic-Con. Aj táto spoločnosť bude prezentovať svoje značky na najväčšej fanúšikovskej akcii v San Diegu. Tá bude prebiehať v dňoch 21.-24. júla, Warneri ešte nezverejnili dátum. Prídu však, ako býva zvykom, do Haly H.

Samozrejme, nemôžu chýbať informácie o Hre o tróny. Respektíve, bude sa to týkať dlhoočakávaného prequelu Rod draka. Tiež prinesú novinky o seriálovom Sandmanovi, aj keď jeho zverejnenie na Netflixe bude iba pár dní po udalosti a to 5. augusta. Úplne posledný raz však prinesú panel pre seriál Riverdale na stanici CW.

House of the Dragon fotky
Zdroj: HBO

Animácia aj herný obsah

Súčasťou bude aj Warner Bros. Animation. Odprezentujú seriál Gremlins: Secrets of the Mogwai a prinesú prvý náhľad hneď na tri projekty z Loon-iverse, univerza okolo Looney TunesVideoherný obsah zase zastrešia Warner Bros. Games. Hovoriť sa bude o Gotham Knights a už vydanej bojovke MultiVersus, ktorá stále naberá na obsahu.

HBO Max príde so špeciálnou prezentáciou. V predstihu pred tým, ako to vydajú pre širokú verejnosť, budú premietať prvé dve epizódy z tretej série Harley Quinn. Ďalšou prezentáciou bude unikátny animovaný film Green Lantern: Beware My PowerSvetovú premiéru na Comic-Cone zastreší Warner Bros. Home Entertainment.

harley quinn poison ivy kite man
Zdroj: tvline.com

Animáky pre dospelých aj projekty pre predškolákov

Chýbať nemôže ani Adult Swim. Prezentovať budú seriál Primal od Genndyho Tartakovskeho. Ďalšími projektami od nich budú Tuca & Bertie a Smiling FriendsNajlepšou správou však bude, že sa konečne dozvieme detaily ohľadom spin-offu k Rickovovi a Mortymu. Vlastný panel totiž dostane aj ich superhrdinský tím The Vindicators

Cartoon Network bude viesť panely pre najmenších. Prinesú predškolské projekty Sesame Street Mecha Builders a Muppets in the SesameverseZároveň sa od spoločnosti Cartoonito zúčastnia aj samotní herci v maskách a kostýmoch muppetov.

rick a morty vindicators
Zdroj: imdb.com

Z DC iba komiksy?

Prinesú aj komiksových autorov Toma Taylora a Toma Kinga a budú prebiehať konverzácie s nimi (aj medzi nimi). Warner Bros. prinesú na Comic-Con zároveň aj autora Jima Lee. Ten so svojím tímom porozpráva o komiksoch zasadených v Gothame a o tom, ako sa multiverzum rozvíja v ich svete.

DC má zatiaľ iba zastúpenie z komiksov a o filmových projektoch nepadlo ani slovo. Je otázne, či ich na udalosť vôbec neprinesú alebo si chcú nechať ešte karty v rukáve, aby dokázali príjemne potešiť fanúšikov. Avšak aj zo zverejneného obsahu sa je na čo tešiť.

Páčia sa vám panely, ktoré zverejnili pre Comic-Con Warner Bros? Ktorý je pre vás ten najočakávanejší? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -