Prezradil rozhlasový moderátor plány na film Doctor Doom od Marvelu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Plány na film Doctor Doom prezradené?

Vieme, že do MCU príde niekedy v najbližších rokoch známy tím Fantastická štvorka. A kde sú títo hrdinovia, tam nesmie chýbať ani ich najikonickejší záporák, Victor Von Doom. Ten si určite zaslúži svoje miesto, zrejme už vo Fáze 5. Ale bolo by možné, že dostaneme samostatný film Doctor Doom? Prezradil tieto plány teraz kvôli náhode rozhlasový moderátor?

Najprv sa pozrime na jednu vec – dohady sú, že táto postava by sa mohla objaviť vo filme Black Panther: Wakanda Forever. Hovorí sa o tom, že by si tam mal zahrať „menšiu“ úlohu, prípadne, že by nemal ovplyvňovať dej filmu vôbec. Názory sú aj na to, že jeho scény boli nakrúcané úplne samotatne od produkcie filmu.

black panther doctor doom
Zdroj: thedirect.com

Potitulková scéna v Black Pantherovi?

Možné je, že v tomto pokračovaní by sme ho 11. novembra mohli vidieť v potitulkovej scéne. A možno by to smerovalo k jeho sólovému projektu. Ešte v roku 2019 povedal Noah Hawley (tvorca seriálu Legion), že pracuje na niečom zameranom na marveláckeho zloducha.

Vyjadril sa, že by malo ísť o „príbeh ako zo Studenej vojny a geopolotický film“. Tým odkazoval na miesto diania, ktoré by sa odohrávalo vo fiktívnej krajine Latveria. V komiksoch je to zvrchovaná malá európska krajina. Ale zaujímavejšie je, že ju viedol Doom ako tyranský vodca.

doctor doom latveria
Zdroj: youtube.com

Nevypnutý mikrofón počas prestávky

Nie je jasné, kedy by sa na takomto projekte mohlo začať pracovať. Ale vďaka moderátorovi menom Howard Stern sme sa teraz mohli dozvedieť prekvapivé informácie. Vedie svoju reláciu The Howard Stern Show, v ktorej bol aktuálne hosťom autor komiksov, Will Murray.

Avšak dôležitejšie je, čo sa dialo mimo hlavného rozhovoru. Počas komerčnej prestávky si Stern a jeho štáb nevypli mikrofóny. Spolu so svojou spolupracovníčkou Robin Quivers sa rozprávali o tom, kedy pozvú Garyho Dell’Abatela, moderátora súťaže Amerika má talent. Povedal, že v lete to asi nepôjde, lebo začína pracovať. Avšak šokoval, že jeho nový projekt by mal byť práve film Doctor Doom.

howard stern
Zdroj: nbcnews.com

Volal mu Kevin Feige

Asistent mu oznamoval, že mu volal Kevin Feige a chcel vedieť, či mu vyhovuje rozvrh nakrúcania. Následne jeho slová zneli takto:

„Kevin Feige. Povedz mu, že to bude fungovať, ale budú so mnou meškať v rozvrhu a to je na prd. Hovorím vám, bude robiť „Doctora Dooma“. Ale verte mi, som ohľadom toho sku**ene nešťastný.“

O rady musel požiadať Roberta Downeyho Jr.

Avšak nie nešťastný, že by dostal rolu v takomto projekte. Trápi ho, že nestíha zladiť svoj program a tak bude nakrúcanie kvôli nemu meškať. Zároveň sa necíti na film až tak pripravený. Kvôli tomu zavolal Robertovi Downeymu Jr., aby ho požiadal o herecké rady.

Je to celkom zaujímavý fakt, nakoľko práve Downey sa pôvodne uchádzal o rolu Dooma v MCU. Následne sa ale štúdiu viac hodil na úlohu Tonyho Starka a musíme povedať, že vďakabohu, lebo si už nevieme predstaviť lepšieho Iron Mana.

robert downey jr doctor doom
Zdroj: thedirect.com

Novinár(ka) o živote Victora Dooma

Internetom už sa ozvali hlasy, ktoré hovoria, že nevypnuté mikrofóny (hlavne pre celý štáb) nemohli byť náhoda. Jednoducho ide o prank alebo ďalší zo spôsobov, ako nás zavádzať. Avšak tomu, že by sa realizoval film Doctor Doom a hral v ňom Howard Stern, nahrávajú aj ďalšie fakty.

Je nepravdepodobné, že by moderátor hral hlavnú postavu v takto veľkom projekte. Ale tu sa dostávame k ďalšej veci – mohlo by ísť o adaptáciu komiksu Books of Doom. V ňom sa Victor zdôveruje novinárke (ale prečo by to nemohol byť novinár) o svojom živote.

books of doom
Zdroj: thedirect.com

Uvidíme, či sa teórie potvrdia v novembri

Hovorí o svojom ranom detstve, o tom, ako ho vzťah s Reedom Richardsom poznačil (aj doslovne) a ako to všetko viedlo k jeho súčasnému tyranskému ja. Hovorí práve aj o prevzatí Latverie, kde sa, samozrejme, príbeh odohráva. Nanešťastie ale novinárka končí v žalároch, aby nikomu ďalšiemu nemohla tieto osudy prezradiť.

Je teda otázne, či Stern naozaj film pripravuje a akú rolu by v ňom zohrával. Nevieme ani kedy by sme mali takýto projekt vidieť. Uvidíme teda, či sa potvrdia teórie o tom, že sa objaví už v potitulkovej scéne druhého Black Panthera. Odtiaľ už by to nebola dlhá cesta k ďalším príbehom tohto záporáka.

Myslíte si, že je reálne, že dostaneme film Doctor Doom? Prezradil ho naozaj moderátor kvôli nevypnutému mikrofónu alebo ide o prank? Podeľte sa s nami o váš názor.

Zdroj: movieweb.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -