Chris Pratt sa pripája do filmu Electric State. Zopakuje si tak prácu s bratmi Russovcami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chris Pratt vo filme Electric State

Chris Pratt sa pripája do obsadenia filmu Electric State. Adaptáciu nádhernej a oceňovanej grafickej novely si zobrali na starosť bratia Russovci. Herec si tak zopakuje spoluprácu s Joeom a Anthonym, s ktorými pracoval na Marvel filmoch, hlavne Avengers: Infinity War.

Pôvodne bol film pod hlavičkou štúdia Universal a jeho tvorcovia sa tešili na uvedenie do naplno otvorených kín. Podľa najnovších informácií ho však získal pre seba Netflix, na ktorý zamieri. Ako koproducent snímky bude figurovať Andy Muschietti (The Flash), ktorý sa o film zaujímal ešte v roku 2017. Vtedy bol ešte projektom na Kickstarteri.

film the electric state
Zdroj: dailymail.co.uk

Apokalyptický sci-fi westernový svet

Dostal ho tam jeho autor Simon Stålenhag. Vďaka masívnej podpore ho mohol už v roku 2018 priniesť ako skvele nakreslený príbeh s viac ako 100 jedinečnými ilustráciami. Samotný dejová linka sa sústreďuje na mladé dievča menom Michelle. Zo skorších správ vieme, že ju si vo filmovej verzii zahrá Millie Bobby Brown.

Zavedie nás do alternatívnej verzie roku 1997. Vo svete sa odohrala masívna apokalypsa, ktorá z neho spravila vyprahnutú pustinu. Okrem ľudí ju obývajú aj roboti a práve jeden z nich je aj spoločníkom hlavnej hrdinky. Skipa jej poslal jej brat, ktorý je považovaný za nezsvetného.

the electric state
Zdroj: npr.org

Na ceste cez Spojené štáty

Dvojica teda nachádza technológie, aké sa len dá a vydá sa na poriadnu sci-fi westernovú jazdu naprieč Spojenými štátmi. Navyše počas nej v tomto zmiešanom svete odhalí sprisahania, ktoré ho môžu zmeniť navždy. A ktoré stoja aj za zmiznutím jej brata.

Russovci produkujú pod hlavičkou svojej spoločnosti AGBO. Momentálne čaká na vydanie ich akčný triler The Gray Man s Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom. Ten dostaneme tiež na streamovacej službe a to už onedlho, 15. júla.

bratia russovci electric state
Zdroj: whats-on-netflix.com

Poriadne stretnutie po Avengeroch

Príbeh do podoby scenára spísali Christopher Markus a Stephen McFeely, teda rovnaká dvojica, ako s nimi spolupracovala na filme Avengers: Endgame. Takže s tým, že sa Chris Pratt pridal do filmu Electric State, ide o poriadne znovuzjednotenie! Jeho rola ešte nie je známa, fanúšikovia však (vzhľadom na súčasné úlohy) tipujú hlas robota Skipa.

Poznáte túto grafickú novelu? Tešíte sa na vydanie filmu Electric State? Čo hovoríte na pridanie Chrisa Pratta? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thewrap.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -