Black Adam s Dwaynom Johnsonom obsadzuje ďalšiu postavu. Kto to bude a kto ju stvárni?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Black Adam má ďalšiu postavu

Black Adam je dielom, ktoré slúži ako akýsi spin-off a protipól k filmu Shazam!. Zápornú postavu z dielne DC má v hlavnej roli stvárniť Dwayne Johnson, ktorý sa mal objaviť práve v spomínanom filme. Chcel však, aby Adam dostal najprv samostatný príbeh, čo sa mu splnilo. Okrem titulnej úlohy teraz ale poznáme aj ďalšiu postavu.

Mení štruktúru atómov aj samého seba

Je ním Atom Smasher. Prvý raz sa objavil ešte pod iným menom, Nukklon, v roku 1983. Prešiel postupným vývojom a v roku 1999 sa z neho stal Atom Smasher. Fanúšikovia seriálového sveta Arrowverse ho mohli zachytiť v jednej z epizód seriálu The Flash. Ako jeho meno napovedá, dokáže ovplyvňovať molekulárnu štruktúru vecí, primárne však samého seba. Takto dokáže meniť svoju silu, veľkosť a dokonca aj výdrž.

atom smasher flash
Zdroj: pinterest.com

Kto si ho zahrá?

Takúto unikátnu postavu si v pripravovanom filme zahrá Noah Centineo. Poznať ho môžeme primárne z dvoch dielov Netflixovej romantickej komédie To All the Boys I’ve Loved Before. Zahrať si má aj v chystanej tretej časti s podtitulom Always and Forever, Lara Jean. Ojavil sa však napríklad aj v reštarte Charlieho anjelov.

Okem toho projektu je momentálne upísaný aj prerábke so živými hercami známeho animovaného seriálu Masters of the Universe. Nepripadne mu nič menšie, ako titulná rola He-Mana. Myslíme, že takto sa dokáže rovnať aj svojmu hereckému kolegovi Johnsonovi.

Black-Adam-Noah-Centineo-Atom-Smasher
Zdroj: joblo.com

Dwayne Johnson v roli Black Adama

Ten je hlavnej roli zaviazaný už viac ako dekádu. Vyjadril sa, že prvý raz jednal o úlohe už v roku 2008. Herec však tvrdil, že on sám aj postava si potrebujú prejsť určitým vývojom a preto je viac vhodné počkať. Následne sa mal objaviť ako záporák práve v spomínanom filme Shazam!, avšak navrhol najprv samostatný film.

Je viac ako isté, že si Black Adam skríži cesty s hrdinom, ktorého stvárňuje Zachary Levi. Nemusí to byť však tak jednoznačný súboj dobra proti zlu, ako by sme čakali. Vyjadril sa k tomu režisér Jaume Collet-Sorra (ktorý mimochodom s The Rockom pracuje aj na pripravovanom filme Jungle Cruise, kde bude stáť po boku Emily Blunt).

posunuté natáčanie black adam
Zdroj: wallpapersflood.com

Nebude jednoznačným záporákom

Povedal, že Black Adam bude na svojom začiatku zápornou postavou, ktorej dokonca aj chýba morálny kompas. Avšak prejde postupným vývojom, keď si uvedomí aj dôležitosť rodiny (podobne ako Billy?) a budeme ho tak vidieť skôr ako antihrdinu. Práve aj takéto postavy si fanúšikovia obľubujú, keď sa pozrieme na Suicide Squad, či v neposlednom rade Deadpoola od konkurencie.

Beau Flynn, Dany a Hiram Garcia sa majú postarať o produkciu pri tejto komiksovke. Nie je jasné, kedy natáčanie začne, bude sa však odohrávať primárne v americkom štáte Georgia. Film má zatiaľ stanovenú premiéru na 22. decembra 2021. Nie je však isté, či sa tak stane, nakoľko Warner Bros. v poslednom čase dosť menilo svoj kalendár.

atom-smasher-black-adam
Zdroj: denofgeek.com

22. augusta sa však odohráva online udalosť DC FanDome, na ktorej sa máme dozvedieť všetko podstatné z tohto univerza. Snáď sa teda k nám dostane aj viac informácií  o pripravovanom filme s Dwaynom Johnsonom v hlavnej úlohe a momentálne aj Noahom Centineom ako Atom Smasherom. Dokonca by nám mohli povedať, či sa Black Adam objaví v pokračovaní Shazama.

Čo hovoríte na odhalenie ďalšej postavy z filmu Black Adam? A čo si myslíte o hercovi, ktorý ho stvárni? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -