Konečne, Daredevil sa môže ukázať v MCU. Dočkáme sa ho v Spider-Manovi ako sa hovorilo?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Daredevil v MCU

Netflix zrušil seriál Daredevil už pred dvoma rokmi, konkrétne 29. novembra 2018. Spravil to len krátko pred tým, ako Disney (pod ktoré spadá aj filmový vesmír Marvelu) oznámilo svoju vlastnú streamovaciu službu. Marvel vtedy fanúšikom oznámil, že sa v budúcnosti dočkajú viacerých príbehov s Mužom bez strachu. A teraz sa to konečne udialo, Daredevil sa môže ukázať v MCU.

Dohoda s Netflixom totiž bola taká, že Marvel získa práva na postavu opäť po uplynutí dvoch rokov. A to práve teraz nastalo. Skvelou správou je, že filmový vesmír nebude obsahovať iba tohto akčného právnika, ale príde s ním aj niekoľko ďalších postáv. Dočkáme sa aj iných Defenderov, konkrétne Iron Fista a Luka Cagea.

posledný defenders trailer
Zdroj: youtube.com

Bude už v treťom Spider-Manovi?

Klebety skôr hovorili o tom, že Matt Murdock by sa mohol po prvý raz objaviť v treťom Spider-Manovi. Herec Charlie Cox však túto správu už skôr vyvrátil. Respektíve povedal, že jeho nikto nekontaktoval, takže by to mohlo byť možné jedine v prípade, že by si ikonický červený kostým dal na seba iný herec.

Lenže teraz nám túto správu potvrdili aj samotní tvorcovia. Produkcia filmu totiž začala už celé týždne dozadu, teda ešte skôr ako mali práva postavu použiť. Takže slepý právnik asi nebude zastupovať mladého Petera pred súdom. Navyše Cox momentálne natáča jeho novú kriminálnu drámu s názvom Kim v Dubline a Spider-Man sa natáča v Georgii v štáte Atlanta. Kvôli pandemickým obmedzeniam by bolo asi dosť problematické presúvať sa medzi setmi.

Zdroj: kafeinsiz.com

Vracia sa aj s ďalšími Defendermi

V každom prípade je skvelou správou, že Daredevil sa môže objaviť v MCU. A spolu s ním aj ďalšie postavy. A možno si Marvel šetrí čas, aby spojil dokopy všetkých Defenderov a rovno aj s Punisherom. Na Jessicu Jones a Franka Castla totiž ešte práva nemajú, tie získajú až 18. februára 2021. Vtedy prejdú dva roky odkedy boli oba seriály zrušené.

Čo hovoríte na správu, že sa môže Daredevil vrátiť do MCU? Radi uvidíte jeho aj ďalších Defenderov, alebo vás nezaujali? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -