Trailer na Doctor Who sviatočný špeciál Revolution of the Daleks sľubuje veľa akcie a ukazuje nové prírastky k obsadeniu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Doctor Who sviatočný špeciál

Ani nie týždeň po tom, čo sme sa dozvedeli, že sa vráti Jack Harkness, vydáva BBC America trailer na Doctor Who sviatočný špeciál. Hovoríme schválne sviatočný, pretože už poznáme aj dátum vydania. Bude to naozaj veľmi skoro v roku 2021, hneď na Nový rok. Tak čo všetko máme čakať v novoročnej časti podľa tejto ukážky a slov tvorcov?

Trailer je iba minútu dlhý, ale do týchto 60 sekúnd dokázal vpratať celkom dosť informácií. V prvom rade vidíme nový dizajn Dalekov. Ich revolúcia, ktorá sa skrýva v názve, sa nebude odohrávať nikde inde ako na našej rodnej planéte. Sú predstavení britskej vláde ako ochranné drony. Avšak ako ich poznáme, títo mimozemskí roboti určite nie sú programovaní na to, aby niečo ochraňovali, práve naopak.

Doctorka je neprítomná, ale Zem treba zachrániť

Problémom je, že trinásty Doctor, respektíve Doctorka v podaní Jodie Whittaker je vo vesmírnom väzení. A tak zostáva na jej spoločníkoch Yaz (Mandip Gill), Ryanovi (Tosin Cole), a Grahamovi (Bradley Walsh), aby našli spôsob ako ochrániť Zem v jej neprítomnosti. Našťastie na pomoc ale pribehne nesmrteľný (čím sa rád pochváli) kapitán Jack Harkness. Ukáže, aké výhodné je byť Doctorovym spojencom a naopak, ako nevýhodné je nebyť na jeho strane.

doctor who tim
Zdroj: bbcamerica.com

Výkonný producent Chris Chibnall ponúkol svoj náhľad na trailer na Doctor Who sviatočný špeciál. Hovoril hlavne o obsadení, ktoré tam nájdeme. Nadšene sa k nemu vyjadril takto:

„Napchali sme tohtoročný špeciál neobyčajným hereckým talentom. Kde inde by ste mohli nájsť britskú hereckú rojalitu, globálne uznávanú hviezdu z veľkého plátna, (medzi)národný poklad na plátne aj pódiu a jedných z najviac stúpajúcich mladých hereckých britských hviezd? A to hovorím iba o vedľajších úlohách! Dajte si to dokopy s Jodie Whittaker, Bradley Walshom, Mandip Gill, a Tosinom Coleom (a Dalekmi! Nespomenul som ešte Dalekov!) — a dostanete obsadenie kvôli ktorému by ste sa postavili aj Dalekom. A bude to výbušné. Sľubujem.“

K obsadeniu sa pridávajú zaujímavé mená

Podporné obsadenie o ktorom hovorí je madam Harriet Walker (Rocketman). K obsadeniu sa pridá Chris Noth, ktorý si zopakuje svoju úlohu zneucteného Jacka Robertsona. Takto sa objavil v 11. sérii v epizóde Arachnids in the UK. Posledné meno, ktoré sme zatiaľ spoznali, je Nathan Stewart-Jarrett (Skins, Dracula). Pre ďalšie obsadenie zatiaľ nevieme o kom hovoria, budeme si musieť počkať na epizódu samotnú.

Tá ale príde ako bolo avizované počas 1. januára 2021. Na BBC America sa bude vysielať o ôsmej večer. Podľa dostupných informácií aj podľa ukážky vieme, že sa rozhodne máme na čo tešiť. Predsa len, opätovné spojenie Doctora a Jacka Harknessa je niečo, na čo čakáme už dlhé roky. A keď sa ešte postavia spoločnej hrozbe? Tak to si nenecháme ujsť.

Ako sa vám páčil trailer na Doctor Who sviatočný špeciál? Naladil vás na túto epizódu, ktorej sa dočkáme na začiatku roka? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -