Premiéra seriálu Andor sa posúva o mesiac. Našťastie nám prinášajú novú ukážku, v ktorej sme svedkami začiatku rebélie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Andor sa posúva, prináša nový trailer

Fanúšikovia Star Wars a očakávaného seriálu, ktorý bude slúžiť ako prequel k Rogue One, dostávajú zlú správu. Avšak dve dobré. Seriál mení svoj dátum premiéry o mesiac, Andor však dostáva nový trailer. Navyše, premiéra nepríde v dvoch dieloch ako sme doteraz očakávali, ale prinesie rovno tri časti.

Tak dostaneme v podstate štvrtinu chystanej prvej série. Tá ma obsahovať 12 epizód a bude rozprávať príbeh Cassiana Andora (Diego Luna). Ešte ako malý chlapec bol odnesený zo svojej rodnej planéty a uvrhnutý do Klonových vojen. Tak sa vo svojom dospelom živote pridáva k rebélii, ktorej začiatkom budeme teraz svedkami.

Známa postava hovorí o rebélii ako o vojne

Režisérmi epizód tu budú Toby Haynes, Ben Caron a Susanna White. Vedúci seriálu Tony Gilroy potvrdil, že seriál dostane aj druhú sériu s rovnakým počtom epizód, ktoré budú postupne viesť k udalostiam Rogue One. Prvé tri časti si ale budeme môcť pozrieť na Disney+ až na budúci mesiac a to 21. septembra.

Nová ukážka nám ukazuje viac z postavy Luthena, ktorého hrá Stellan Skarsgård. Podľa všetkého pôjde o veľkého hráča, ešte stále však nevieme, akú úlohu zohrá. Pozornosť však upriamujeme aj na jeho rozhovor s navráteným Saw Gerrerom (Forest Whitaker). To označuje odboj proti Impériu za „vojnu“.

andor saw gerrera
Zdroj: gamesradar.com

Návraty známych postáv aj nové, ktoré pokladajú otázky

Medzi známe tváre patrí aj Mon Mothma (Genevieve O’Reilly). Dokazuje nám, že práve ona bola mimo Lei Organy hybnou silou stojacou za začiatkom rebélie. Na konci uvidíme aj povedome vyzerajúcu postavu. Nápadne pripomína Maz Kanatu z novšej trilógie. Tu však ide o mužského mimozemšťana, ktorý predvádza akúsi operáciu.

Potvrdené sú nám aj ďalšie prvky, ktoré sme predtým vydedukovali z televízneho spotu. Naozaj vidíme uniformy Bespin Guards a vraciame sa do minulosti ku klonovaným vojakom. Návrat bude aj do senátu na Coruscante, avšak je zrejmé, že uvidíme aj množstvo nových lokalít.

andor trailer
Zdroj: gamesradar.com

Senát na Coruscante aj ďalšie lokality

Jednoducho, nemusíme nám byť ľúto, že sa Andor posúva, pretože jeho nový trailer sľubuje poriadne zážitok. Praďalekú galaxiu totiž čakajú veľké zmeny a my môžeme byť na ich počiatku. Prvých 12 epizód, v ktorých si zahrajú aj herci Adria ArjonaKyle SollerDenise GoughFiona Shaw či Robert Emms, môžeme začať pozerať v trojepizódovom debute od 21. septembra.

Ste sklamaní, že sa Andor posúva alebo vás nová ukážka a informácia o troch epizódach v premiére viac potešila? Ako podľa nej vyzerá začiatok rebélie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com, gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -