Nový klip zo seriálu She-Hulk vtipne ukazuje, aké ďalšie výhody má byť Hulkom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový klip zo She-Hulk

Marvel nám zverejnil nový klip zo seriálu She-Hulk. Ten príde na streamovaciu službu Disney+ už tento mesiac, nie je však neskoro, aby sa nás snažili na neho viac naladiť. Preto aj nová scéna znovu odkazuje na humorné ladenie epizód, keď Hulk ukazuje svojej sesternici, aké výhody má byť touto postavou.

Podtitul Neuveriteľná právnička nám dáva najavo, kde sa bude veľká časť odohrávať. Aj jeho tvorcovia ho popisovali ako „komédiu zo súdnej siene“. Avšak nie je to jednou úlohou pre obhajkyňu Jennifer Walters. Po nehode dostala krv od Bruca Bannera, čím sa stala bytosťou s podobnými schopnosťami.

trailer she-hulk
Zdroj: maxi-geek.com

Bojuje v súdnej sieni aj na ulici

Každý superhrdina musí čeliť hrozbám. Tak ako právnička musí napriek konfliktom obhajovať Emila Blonskeho a.k.a. Abomination (Tim Roth). Avšak v priamom boji sa stretne s Titaniou, ktorú hrá Jameela Jamil. Kým nájde svojich spojencov, ktorým môže byť Wong (Benedict Wong) alebo Daredevil (opäť navrátený Charlie Cox), bude sa musieť brániť sama.

Respektíve, bude ju to učiť jej rodinný príslušník, ktorého hrá Mark Ruffalo. Predošlý trailer nám ukázal, ako jej pomáha so sebakontrolou a videli sme ich v meditácii. Teraz ju nová scéna ešte rozvíja. Kým sa ju snaží navnadiť na koncentráciu a sebaobranu, vidí, že všetky činnosti zvláda ešte lepšie ako on.

trailer she-hulk
Zdroj: etonline.com

Po závisti radšej ukazuje výhody

Narastá v ňom frustrácia a She-Hulk zhadzuje zo skaly. Tá sa (nejako) vracia a radšej sa rozhodnú, že namiesto nevýhod ukáže výhody bytia Hulkom. A to pomerne vtipným spôsobom. Takáto bytosť má totiž zrýchlený metabolizmus, čo okrem iného znamená aj odolnosť voči alkoholu. Veru, poriadne večerné oslavy bez akejkoľvek opice (no neželali si to mnohí z nás?).

Ešte vtipnejšie sa to môže zdať, keď si uvedomíte, že Hulk musel na tento prvok nejako prísť. Avšak od Neuveriteľného Hulka v roku 2008, cez Avengerov z roku 2012, až po Shang-Chiho z minulého roka, kde sa objavil naposledy, mal určite dosť dôvodov zapíjať víťazstvá.

she-hulk hulk bar
Zdroj: screen-connections.com

9 epizód prinesie dostatok humoru

Nový klip zo seriálu She-Hulk: Neuveriteľná právnička nám teda opäť ukazuje jeho menej pochmúrnu (a naštvanú) stránku. Zároveň potvrdzuje, že Walters v podaní Tatiany Maslany bude komickou postavou, ktorú si budeme vedieť užiť. Ale to sme si predsa všimli už v predošlých ukážkach. Naplno nám do ukážu v deviatich epizódach, ktoré budú mať premiéru na Disney+ od 17. augusta.

Pobavila táto scéna zo seriálu She-Hulk aj vás? Chceli by ste mať túto výhodu, ktorú predstavil Hulk svojej sesternici? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -