Vieme, koho stvárni Emilia Clarke v seriáli Secret Invasion? Jej postava bola údajne prezradená

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Emilia Clarke v Secret Invasion

Vieme, že Marvel chystá do svojho filmového sveta seriál o invázii Skrullov na Zem. Logicky sa tak vracajú herci, ktorí stvárňovali postavy vo filme Captain Marvel, kde nám boli prvý raz predstavení. Niektoré ďalšie obsadenie však značne prekvapilo. Jedným z mien pre seriál Secret Invasion je aj Emilia Clarke.

Samozrejmosťou je, že sa vracia Samuel L. Jackson ako Nick Fury. Zo S.H.I.E.L.D.-u nesmie chýbať ani Maria Hill, ktorú opäť stvárni Cobie Smulders. Nezabudlo sa ani na War Machine, do jeho role sa vracia Don Cheadle (a nie, ani jeho seriál Armor Wars nebol zrušený).

seriál secret invasion
Zdroj: cjhawkins.com

Ako to, že sa mierumilovní Skrullovia zmenili?

Skrullovia nám boli prezentovaní v spomenutom filme ako mimozemská rasa plná strachu pred zničením, ktorá hľadá útočisko. Ich vodcom bol Talos, ktorého v podaní Bena Mendelsohna uvidíme aj v seriáli. To je značným odklonom od komiksovej predlohy, kde boli zákernými tvormi, ktorí vďaka svojej schopnosti meniť podobu infiltrovali superhrdinské rady aj najvyššie miesta na planéte.

Seriál nám však ukáže, že tu existovala akási ich frakcia, ktorá tieto kroky naozaj podnikala. Rovnako ako v predlohe, všetkým pod nosmi! A herečka známa zo seriálu Hra o tróny by si mala zahrať jednu z členiek práve tejto skupiny.

emilia clarke secret invasion
Zdroj: dailynews369.com

Bude členkou nepriateľskej frakcie?

Správu priniesol Daniel Richtman, ktorý sa uvádza ako vnútorný zdroj. Avšak, zrejme oprávnene, pretože sa už opakovane nemýlil. Podľa informácie, ktorú priniesol, odkazujúc sa na zverejnené interné zábery v Marveli, hovorí o tom, že si herečka zahrá postavu G’iah/Gloria Warner.

Ide o charakter, ktorý bol prvý raz predstavený v komikse Meet the Skrulls #1 v roku 2019. Vytvorili ju Robbie Thompson a Nico Henrichon. G’iah pomáhala Skrullom podnikať invázie na iné planéty. Zmenila však strany keď videla, akých brutálnych činov sú schopní a ako neľútostne to robia. Na overenie informácie samozrejme budeme čakať, dalo by sa povedať, že by to však do príbehu skvele zapadalo.

skrullovia giah
Zdroj: blog.exploringmen.com

Do príbehu by to skvele zapadlo

Emilia Clarke však nie je pre seriál Secret Invasion jediným zaujímavým hereckým menom. Uvidíme tu aj Oliviu Coleman zo seriálu Koruna a objavia sa aj Kingsley Ben-Adir (Peaky Blinders), Killian Scott (Love/Hate), Carmen Ejogo (Fantastické zvery) či Christopher McDonald (Hráči). Režisérmi projektu sú Thomas Bezucha (Nechajte ho ísť) a Ali Selim (Kondor).

Myslíte si, že bude Emilia Clarke naozaj stvárňovať túto postavu? Zapadá to tiež podľa vášho názoru skvele do príbehu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -