Hviezda Game of Thrones sa pripája k Samuelovi L. Jacksonovi v MCU seriáIi Secret Invasion

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezda Game of Thrones sa presúva do úplne nového seriálového projektu. Talentovaná herečka Emilia Clarke (Terminátor Genisys) si skúsi zatiaľ neznámu komiksovú postavu v pripravovanom MCU seriáli Secret Invasion, ktorý bude debutovať na Disney+ v roku 2022.

V hlavných úlohách sa okrem nej predstavia herci ako Samuel L. Jackson (Kingsman: Tajná služba), Ben Mendelsohn (Rogue One: A Star Wars Story) Kingsley BenAdir (Kráľ Artuš: Legenda o meči) a oscarová Olivia Colman (Favoritka). O scenár sa postaral Kyle Bradstreet (Mr. Robot) a produkciu zastrešuje šéf Marvelu Kevin Feige.

Secret Invasion Emilia Clarke
Zdroj: screenrant.com

Emilia Clarke sa pridá do MCU v seriáli Secret Invasion

Britská herečka si za svoje herecké vystúpenia v seriáli Game of Thrones ako Daenerys Targaryen vyslúžila štyri nominácie na cenu Emmy. Ďalej si zahrala hlavnú úlohu vo filme Solo: A Star Wars Story a objavila sa taktiež ako Sarah Connor vo franšíze Terminátor. Najbližšie ju čaká hororová snímka Murder Manual (2020) a svoj hlas prepožičia aj pri animovanom filme The Amazing Maurice (2021).

Z celého zoznamu však dokáže zaujať hlavne spomínaný Game of Thrones, v ktorom Clarke jednoznačne dokázala zapôsobiť na všetkých divákov tohto nezabudnuteľného seriálového zážitku. Dúfam teda, že sa jej bude v MCU dariť rovnako ako na HBO a dostane priestor ukázať jej umelecké nadanie.

Secret Invasion Kingsley Ben-Adir
Zdroj: screenrant.com

Čo vieme o seriáli Secret Invasion?

Pripravovaná séria bude sledovať skupinu Skrullov, ktorí sa už dlhé roky skrývajú medzi ľuďmi na Zemi. Jackson si zopakuje úlohu Nicka Furyho, zatiaľ čo Mendelsohn na seba opäť navlečie kostým Talosa. Novým záporákom seriálu je Ben-Adir, ale akú postavu stvárni zatiaľ netušíme. Utajované sú aj herecké úlohy potvrdeného ženského obsadenia.

Kevin Feige avizoval, že tento seriál bude jedným z najvýznamnejších crossoverov od udalosti Civil War. Takto sa vyjadril v rozhovore pre Collider:

„Zaujímame sa o aspekty politickej paranoje seriálu Secret Invasion a o skutočné predstavenie hviezd Samuela L. Jacksona a Bena Mendelsohna, dvoch úžasných hercov, ktorých chcete mať v ktorejkoľvek sérii. Je veľké šťastie, že ich máme. Budeme spájať rôzne spôsoby, ktoré ste ešte nemali možnosť vidieť. Chceli sme to však urobiť ako sériu, pretože nám to umožní robiť niečo iné, ako sme robili doteraz a máme oveľa viac možností.“

Bude vzrušujúce sledovať, ako sa táto veľká komiksová udalosť zmestí do šiestich epizód, na rozdiel od zostrihu do dvojhodinového filmu. Marvel filmy však i naďalej ostávajú základom MCU, no rozšíriť toto komiksové univerzum o dlhší formát nemusí byť vôbec na škodu.

Tešíš sa na herečku Emiliu Clarke, ktorá sa pridala na zoznam obsadenia v MCU seriáli Secret Invasion? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -