Poznáme prvý detail z 2. série marvelovského What If…?. Jedna z epizód sa zameria na Black Widow

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jedna z epizód 2. série What If…? bude o Black Widow

Prvý plne animovaný projekt z dielne Marvelu sa nám počas posledných týždňov epizódu po epizóde predstavuje. Sme pred polovicou prvej série, ale už poznáme jeden detail z druhej. Jedna z častí 2. série What If…? by sa mala zamerať na Black Widow.

Seriál nám dáva možnosť spoznávať alternatívne reality a časové linky, kde sa udalosti odohrávajú inak ako sme zvyknutí z MCU. Predstavuje nám ich kozmická bytosť známa ako Watcher. Udalosti len sleduje a nijak do nich nemôže zasahovať. Zatiaľ sme mohli vidieť Peggy Carter namiesto Captaina Ameriku, T’Challu ako Star-Lorda, Zem bez Avengerov a naposledy veľkú stratu Doctora Strangea, kvôli ktorej sa jeho život uberal inak.

What if trailer
Zdroj: forbesalert.com

Druhá séria je viac ako jasná

Fakt, že dostaneme aj druhú sériu, už vieme nejaký čas. Bola nám potvrdená ešte v decemberi 2019. S tým, že sa premiéra tej prvej posunula, tak sa istotne aj tej druhej dočkáme neskôr. Dúfajme ale, že to bude aspoň stále ešte v roku 2022.

Zatiaľ čo sa prvá séria zameriava na príbehy z Infinity Ságy (od Incredible Hulka až po Endgame), druhá má obsahovať aj príbehy z Fázy 4 marvelovského vesmíru. A do toho spadá aj film Black Widow. Práve na neho sa môže zamerať dej, avšak nemáme viac detailov.

Black Widow RECENZIA
Zdroj: Marvel

Ten o žene s červenými vlasmi

Vieme to iba od jedného z producentov, Paula Lesaina. V rozhovore pre magazín The Direct sa ho spýtali, či už sú nejaké príbehy, ktoré sú naplánované na druhú sériu. Odpovedal iba veľmi stručne, avšak aj to nám dalo odpoveď:

„Je jedna epizóda zameraná na film, ktorý vyšiel fakt nedávno. Ten s tou ženou s červenými vlasmi…“

Natasha Romanoff v inej realite

Samozrejme, že nemôže odkazovať na nič iné ako film Black Widow, ktorého sme sa tento rok konečne dočkali. A žena s červenými vlasmi je jeho hlavnou hrdinkou, Natashou Romanoff.

Už prvá séria What If obsahovala postavu Black Widow v istej forme. V tretej epizóde naša planéta postupne strácala Avengerov a Nick Fury sa snažil prísť na to, kto stojí za ich vraždami. Viac o deji prezrádzať nebudeme, aby ste si mohli diel naplno vychutnať.

Black Widow
Zdroj: collider.com

Widow s novým hlasom

Hlas tu postave prepožičala Lake Bell a predviedla naozaj skvelý výkon. Je otázne, či sa Scarlett Johannson vráti k dabingu pre druhú sériu, avšak je to vysoko nepravdepodobné. Dovolíme si povedať, že na postavu akosi zanevrela, keď má plné ruky so žalobou spoločnosti Disney

Zatiaľ nevieme, do akej alternatívne reality sa bude diel uberať. Možností z komiksov je však viac ako dostatok a predstavením nových postáv je ich možné aj previesť na obrazovku. Natasha by napríklad mohla zachránené Vdovy ďalej trénovať sama a vybudovať si armády zabijakov.

black widow what if
Zdroj: screenrant.com

Yelena súčasťou Avengerov?

Pravdepodobný je aj scenár, kde sa by Yelena a Natasha vymenili už od začiatku. To znamená, že by sme dostali inú verziu Black Widow, ktorá by bola aj súčasťou pôvodnej šestice Avengerov… Na špekulácie je však priskoro, keď toto je skutočne prvý detail, ktorý o druhej sérii máme. Uvidíme, čo nám budú ďalej prezrádzať.

Aký príbeh si myslíte vy, že by mohla preskúmať epizóda druhej série What If zameraná na Black Widow? Sledujete starostlivo prvú sériu alebo si ju nechávate celú naraz? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -