Vedľajšia postava zo Strážcov Galaxie dostane v treťom filme oveľa viac priestoru

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vedľajšia postava zo Strážcov Galaxie dostane viac priestoru v ďalšom filme

Strážcovia Galaxie 3 sú filmom, od ktorého sme zrejme ešte dosť vzdialení. Nevieme ani do ktorej fázy filmového vesmíru Marvel Cinematic Universe bude tretie dobrodružstvo tohto tímu zaradené. Do toho sa pridali problémy ohľadom režiséra, čo film tiež pomerne oddialilo.

Problémy s režisérom

James Gunn, ktorý sa stará o réžiu, bol totiž vyhodený kvôli jeho príspevkom z minulosti. Medzitým začal pracovať na reboote a pokračovaní The Suicide Squad pre konkurenčnú spoločnosť DC. Disney, ktoré v súčasnosti Marvel vlastní, malo ale našťastie dostatok rozumu a Gunna vrátili.

Zdroj: studybreaks.com

Ten má rozhodne dosť nabitý program, keďže pracuje na viacerých filmov. Pritom si však nájde čas na to, aby odpovedal na sociálnych sieťach, keďže si myslí, že fanúšikovia si zaslúžia byť informovaní. V rámci posledného sedenia s otázkami a odpoveďami prezradil, že obľúbená vedľajšia postava dostane viac priestoru.

Kraglinova cesta ku kladnej postave

Vedľajšia postava zo Strážcov Galaxie bola stvárnená režisérovým bratom, Seanom Gunnom. Je ním Kraglin Obtonferi, charakter, ktorý patril do rovnakej skupiny ako Yondu. Od neho sa ale odpojil vo chvíli, keď sa Yondu rozhodol ochraňovať a bojovať za Star-Lorda.

sean gunn kraglin
Zdroj: comicbook.com

V tej chvíli sa v pokračovaní pridal do skupiny Taserface. Avšak po tom, čo boli niektorí členovia Strážcov zajatí (medzi nimi aj Rocket), rozhodol sa im pomôcť utiecť. To, že to bol dobrý krok, netreba pripomínať a skupine superhrdinov tak pomáhal aj naďalej v boji proti hlavnému antagonistovi druhého filmu.

Bude členom Strážcov Galaxie?

Nemôžeme sa teda diviť, že sa fanúšikovia začali zaujímať o to, či sa ešte Kraglin objaví v ďalších filmov. Hlavne po tom, čo sa z neho stal dobrák. Dokonca boli otázky smerované aj na to, či sa pridá k samotným Strážcom Galaxie v tretej časti.

James Gunn reagoval na kritiku
Zdroj: helloasso.com

Na tieto informácie však bol James Gunn viac skúpy a neprezradil bližšie detaily. Zatiaľ teda len povedal, že Kraiglin sa objaví vo filme Strážcovia Galaxie 3 a dostane tam viac priestoru. Na to, akú rolu tam zohrá, si budeme musieť ešte počkať. Horšie je, že v súčasnosti nevieme, ako dlho…

Obľúbili ste si postavu Kraglina? Dúfate, že sa pridá k Strážcom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -