Vin Diesel víta fanúšikov naspäť v kinách. Samozrejme to znamená aj nové zábery z filmu Rýchlo a zbesilo 9

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové promo k Rýchlo a zbesilo 9 láka do kín

Nové promo video k filmu Rýchlo a zbesilo 9 ukazuje Vina Diesela ako láka a pozýva fanúšikov do kín. Bude to totiž jediné miesto, kde bude najnovší prírastok do série (s podtitulom The Last Saga) možné vidieť. Presne tak, žiadne streamovacie služby, toto bude na 100 % zážitok v kine so všetkým, čo k tomu patrí.

Po roku, čo boli zatvorené, to bude príjemná zmena. U nás sa síce ešte o otváraní nehovorí, ale v USA sa to robí vo veľkom. A so súčasným uvoľňovaním opatrení (terasy, hurá!) je len otázkou času, kedy sa tak udeje. A hlavná hviezda filmu rozhodne chce, aby ste si snímku pozreli priamo tam.

Miesto, kam sa chodíme zabaviť aj uniknúť

Doslova, priamo v promo videu povedal:

„Už viac ako 100 rokov existuje jedno miesto, kam prichádzame všetci, keď chceme byť zabavení, keď chceme uniknúť realite alebo keď chceme zažiť niečo nové. Kiná.“

… a veru musíme uznať, že má pravdu.

Aby nás však poriadne pripravil na to, čo budeme vidieť, tak nás vo videu čakajú aj nové zábery z filmu. Samozrejme, že vidíme aj auto s raketovým motorom pripravené letieť do vesmíru. Vidíme ale napríklad aj čo sa stane s Domovým autom, keď zletí pripevnené na lane z útesu, čo bolo šikovne strihnuté v traileri.

Nedokážete predbehnúť svoju minulosť

Toto je oficiálna synopsa filmu Rýchlo a zbesilo 9, spolu s heslom „Nezáleží na tom ako rýchlo idete, nikto nedokáže predbehnúť svoju minulosť“.

„Dom Toretto (Vin Diesel) vedie uzavretý život mimo spoločnosti s Letty a jeho synom Brianom, ale obaja vedia, že nebezpečenstvo vždy číha za hranicami ich pokojného života. Tentokrát táto hrozba prinúti Doma čeliť hriechom svojej minulosti, ak sa rozhodne zachrániť tých, na ktorých mu najviac záleží. Jeho crew bude musieť opäť spojiť sily, aby spoločne zastavili svetové sprisahanie vedené najprefíkanejším zabijakom, s akým sa kedy stretli – s mužom, ktorý je taktiež aj strateným bratom Doma.“

Po celej Zemi (a mimo nej) nás povodí opäť Justin Lin

Deviata časť (ktorá je prvou zo záverečnej trilógie) príde pod taktovkou Justina Lina. Ten sa postaral o tretí, štvrtý, piaty aj šiesty diel, čo je práve čas, keď sa séria transformovala do medzinárodného blockbusteru. A akciu vracia ako predtým. Pohybovať sa budeme po celej Zemi – z Londýna do Tokia, z Centrálnej Ameriky do Edinburgu, z tajného bunkra v Azerbajdžane do rušných ulíc Tbilsi.

Rýchlo a Zbesilo 9 nový trailer
Zdroj: articlelister.com

A konečne sa stane aj to, z čoho si fanúšikovia robili dlhé roky srandu – presunieme sa aj do vesmíru. Popri tom však hovoria aj o tom, že uvidíme starých priateľov, vrátia sa aj starí nepriatelia, bude prepísaná história a rodina bude testovaná ako nikdy predtým.

Napakované obsadenie

Vo filme okrem hlavnej hviezdy hrajú aj Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, John Cena, Helen Mirren, Charlize Theron, hudobníci Cardi B a Ozuna. Film by sme mali vidieť v kinách 17. júna a skutočne dúfame, že sa to podarí.

Ako sa vám páčil nový spot a zábery z filmu Rýchlo a zbesilo 9? Prinieslo vám príjemné potešenie, že nás naň pozýva do kín priamo Vin Diesel, alebo ste voči tomu ľahostajní a neveríte v ich otvorenie u nás? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -