Akčný hit od Netflixu sa vracia. Prvá časť spojila Pedra Pascala aj Bena Afflecka

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Chystá sa Triple Frontier 2?

Akčné veľkofilmy vychádzajú na Netflixe ako produkty z výrobného pásu. Pokiaľ „trafia“, streamovací gigant automaticky pripravuje pokračovanie. Obrovskému úspechu sa tešil napríklad Extraction, ktorý sa na obrazovky vrátil aj tento rok.

Pokračovania tiež chystajú pre The Gray Man či Red Notice. Zabudnutým napokon ostal jeden z ich najkvalitnejších akčných trilerov, ktorý dorazil v roku 2019.

Triple Frontier je u fanúšikov obľúbencom. Hlavne preto, že sa režisérovi J.C. Chandorovi podarilo spojiť nesmierne zvučné mená ako Ben Affleck, Pedro Pascal, Oscar Isaac či Charlie Hunnam. Po stránke príbehu sa tiež bolo na čo pozerať. Člen zásahovej jednotky má v merítku miestneho narkobaróna, ktorý terorizuje hranice Peru, Kolumbie a Brazílie. Jeho plánom je bossa kartelu zabiť a ukradnúť mu všetky jeho nelegálne získané peniaze.

Triple Frontier
Zdroj: tmdb.org

Santiago „Pope“ Garcia (Oscar Isaac) sa do akcie rozhodne privolať svojich priateľov a bývalých kolegov z elitnej vojenskej špeciálnej jednotky. Keď sa mu starú partiu podarí presvedčiť a znovu spojiť, prichádzajú problémy a nezamýšľané následky. Vo filme sa ďalej predstavili Garrett Hedlund či Adria Arjona. O kvalitný scenár sa postaral Mark Boal, ktorý má na konte úspešné snímky ako 30 minút po polnoci a Smrť čaká všade.

Charlie Hunnam sa projektu upísal ako producent

V nedávnom rozhovore pre portál The Mary Sue herec Charlie Hunnam prezradil, že sa k pokračovaniu tentokrát pridáva ako producent.

„Nič nie je zaručené, ale nedávno som sa pridal ako hlavný producent potenciálneho pokračovania Triple Frontier na Netflixe. Takže na tom pracujeme. Je to v absolútnych plienkach, ale mám pocit, že o živote vojenského personálu vo výslužbe mám ešte veľa čo povedať. Naozaj dúfam.“

Triple Frontier
Zdroj: tmdb.org

Potvrdil tak, že sa na pokračovaní pracuje, no celý projekt je vo veľmi skorom štádiu vývoja. O vzniku Triple Frontier 2 sa vyjadril počas propagovania sci-fi novinky Rebel Moon: Part One – A Child of Fire, ktorá dorazila na Netflix ešte len včera, 22. decembra. Hunnam vo filme stvárnil žoldnierskeho pilota Kaia.

Jedná sa o ich najdrahší veľkofilm a aj napriek réžii Zacka Snydera zbiera podpriemerné hodnotenia. Na serveri Rotten Tomatoes získal od kritikov nízkych 23 %. Aj napriek statusu absolútneho kritického prepadáku chystá streamer pokračovanie Rebel Moon: Part 2 – The Scargiver, ktoré už pozná svoj dátum vydania – 19. apríla 2024.

Potešila vás informácia, že akčný triler Triple Frontier chystá pokračovanie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com, themarysue.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -