Nový trailer na film The Batman ukazuje viac interakcie s Catwoman, ale aj nový náhľad na Riddlera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na The Batman

Spoločnosť Warner Bros. nám priniesla oneskorený vianočný darček. Ukazujú nám nový trailer na film The Batman. Maskovaný hrdina, ktorý je civilným menom Bruce Wayne (Robert Pattinson), sa tu poriadne zbližuje s Catwoman (Zoë Kravitz). Okrem toho nám ukazuje aj viac zo zločincov v snímke a hlavne viac pohľadov na Riddlera.

Začína pohľadom na ženu, ktorá hovorí s Brucom. Hovorí mu, že rodina Waynovcov vždy mala v sebe veľkých filantropov, ktorí robili veľa pre mesto. Následne mu vytýka, že nikdy nie je k dispozícii a nerobí v podstate nič. Následnými strihmi však vidíme, prečo to tak na prvý pohľad môže vyzerať.

Bruce nerobí pre mesto dostatočne

Zábermi sa dostávame k Batmobilu, v ktorom má zbesilú naháňačku s Penguinom (Colin Farrell). Následne sa dostávame k Riddlerovi (Paul Dano), ktorý chce dostať Batmana, ešte stále netušíme prečo. Hovorí, že chce odkryť pravdu o Gothame, do ktorej je Bruce akosi zapletený. Dostávame náznaky na to, že ani on sám nebude tušiť ako vlastne.

Okrem toho sa Temného rytiera snaží dostať policajné oddelenie mesta. Bruce preto komunikuje so Selinou Kyle, s ktorou hovorí o spolupráci. Ona nazve ich spojenectvo „the Bat and the Cat“ (netopier a mačka). Chytľavý názov dvojice však nemusí byť taký jednoznačný, pretože Bruce si nie je istý, či jej môže veriť.

zoe kravitz catwoman
Zdroj: mcuprime.com

Môže Catwoman veriť?

Catwoman chce zistiť jeho tajnú identitu a vzhľadom na okolnosti musia nakoniec spolupracovať. Ukážka nám skvele ukazuje, ako sa ich vzťah postupne vyvíja. A ani s blízkym vydaním filmu ešte stále nevieme, čo presne od neho očakávať. Romantiku, zradu, príťažlivosť? To sú otázky, ktoré si môžeme klásť, kým komiksovku neuvidíme.

Režisér Matt Reeves jednoducho skvele buduje atmosféru a temnejšie spracovanie Batmana iste nie je na škodu. S tajnosťami okolo Riddlera máme stále viac otázok ako odpovedí. Aj keď nám nový trailer na film The Batman na neho poskytuje viac záberov, stále pri nich visia otázniky.

paul dano riddler
Zdroj: movieweb.com

Mladší Bruce Wayne to bude mať mimoriadne náročné

Okrem Pattinsona, Kravitz, Farella alebo Dana sa objaví vo filme viacero hviezd. Jeffrey Wright tu bude ako James Gordon, John Turturro ako Carmine Falcone a ako Bruceov verný služobník Alfred Pennyworth sa tu predstaví Andy Serkis. Film prináša Matt Reeves, ktorý bol aj spoluautorom scenára s Peterom Craigom.

Samozrejme v ukážke nechýba ani pripomenutie dátumu vydania. Batmana s Robertom Pattinsonom ako mladším Brucom Waynom si budeme môcť pozrieť v kinách na jar. Konkrétne je premiéra stanovená na 3. marec 2022.

Páči sa vám nová ukážka na film The Batman? Máte aj vy ešte viac otáznikov ohľadom Riddlera? A ako sa vám pozdáva dvojica „the Bat and the Cat“? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -