Hrdlorezecký, pirátsky, ale hlavne vtipný. Taký je trailer na seriál Our Flag Means Death od Taika Waititiho

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Our Flag Means Death

Taika Waititi spolu s HBO chystá komediálny seriál zaradený do prostredia pirátov. Teraz prinášajú prvý trailer na Our Flag Means Death. Vidíme, že skupina plaviaca sa morami je značne dysfunkčná a viac ako hrdlorezecká je skôr komická. Avšak už sa vydali na dobrodružstvo na otvorených vodách!

Príbeh sa odohráva na začiatku 18. storočia. V jeho centre je Stede Bonnet, ktorého si zahrá Rhys Darby. Popisovaný je ako „zhýčkaný aristokrat, ktorý opustí svoj privilegovaný život, aby sa stal pirátom“. A taký vraj naozaj bol – Bonnet bol totiž skutočnou historickou osobnosťou.

Hlavný hrdina bol reálna osobnosť

Bol bohatým vlastníkom rozsiahlych území. Bližší mu bol ale kriminálny život a život piráta. K tomu prispela kríza stredného veku. Predal majetky a kúpil si loď, ktorú nazval Revenge (Pomsta). So svojou zaplatenou skupinou cestoval po východnom pobreží Severnej Ameriky (dnes známom ako Spojených štátov). Zajímal iné plavidlá a bavil sa pálením lodí z Barbadosu.

Seriálová verzia bude ale značne iným pajácom. Chcel by sa vydávať na odvážne dobrodružstvá, ale skončí v ohrození života. Vzniknú pri tom mnohé komické situácie, ale to by sme predsa aj od Taiku Waititiho čakali. A okrem toho, že bude seriál produkovať, si tam zahrá aj jednu z úloh.

Our-Flag-Means-Death
Zdroj: latestly.com

Mnoho známych hereckých mien

Bude pirátom známym ako Blackbeard (Čierna brada) – ten najobávanejší a najctenejší v histórii! A on si myslí o Bonnetovi, že je imbecil. A rozhodne nie je jediný, ako vidíme z reakcií iných postáv. Podobne ho nazve aj postava, ktorú hrá Leslie Jones, keď sa jej predstaví ako pirát-gentleman.

Kvalitní herci sa objavia aj v posádke hlavnej postavy. Akéhosi hudobníka tu hrá Joel Fry, ktorého poznáme z nedávnej Cruelly alebo Hry o tróny. Odtiaľ sa tam objaví aj Hodor, respektíve Kristian Nairn, ktorý si ho zahral. Na palube vidíme aj Nata Faxona.

our flag means death
Zdroj: tvblackbox.com.au

Uvidíme ho už aj u nás na HBO Max

Trailer na seriál Our Flag Means Death ešte presne neudáva dátum, kedy sa ho dočkáme. Avšak aspoň zužuje okno. Vidieť by sme ho mali niekedy počas marca a to na streamovacej službe HBO Max. S jeho príchodom k nám si ho aj my budeme môcť naplno vychutnať!

Ako sa vám pozdáva pirátska komédia od Taika Waititiho? Nasadnete na palubu s fľašou rumu alebo zostanete radšej na pevnej zemi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -