Vikingovia sú späť! Trailer na seriál Vikingovia: Valhalla je naplnený intenzívnymi bojovými scénami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Vikingovia: Valhalla

Je to už nejaký ten piatok, čo sa Netflix ujal seriálu Vikingovia od History Channel. K rozsiahlym a obľúbeným šiestim sériám sa rozhodli prispieť ďalším príbehom odohrávajúcim sa po 100 rokoch, ktorý v niektorých dejoch bude aj nadväzovať na ten pôvodný. A teraz prinášajú nový trailer na Vikingovia: Valhalla, ktorý sľubuje veľkolepé boje a epické sekvencie.

V príbehu sa posunieme na začiatok 11. storočia. Zaoberať sa bude legendárnymi životmi a púťami niektorých najslávnejších vikingov, ktorí kedy žili. Ako Leif Eriksson sa predstaví Sam Corlett (Sabrinine mrazivé dobrodružstvá), Freydis Eriksdotter si zahrá Frida Gustavsson alebo Olafa Haraldssona stvárni Jóhannes Jóhannesson (Cursed).

Výborné postavy zo severskej histórie

Uvidíme aj postavy priamo kráľovské, pretože tu budú aj Harald Hardrada (v histórii viac známy ako Harald III., nórsky kráľ). Na druhej strane zase bude normandský kráľ William Dobyvateľ. Títo muži a ženy si musia dláždiť svoje cesty v novom, meniacom sa svete. A samozrejme to najdôležitejšie pritom – prežiť.

Okrem spomínaných hercov sa v seriáli objavia Leo SuterBradley Freegard, Laura Berlin, David Oakes aj Caroline Henderson. Ide naozaj o pestré zastúpenie v hereckom obsadení, nakoľko sú umelci z obsadenia z rozličných krajín a rozličných jazykov. A schválne uvádzame umelcov – napríklad posledná menovaná má za sebou iba krátku kariéru hrania v latinskoamerickom seriáli, je hlavne jazzovou speváčkou.

vikingovia valhalla
Zdroj: netflix.com

Epický seriál uvidíme už koncom februára

Späť ale k seriálu, ktorý opäť vytvoril scenárista pôvodných Vikingov, Michael Hirst. Ten však nebol na úlohu sám. Scenáre písali Vanessa Alexander, Declan Croghan, Eoin McNamee aj Jeb Stuart, ktorý zároveň seriál povedie. Režisérsky ho majú na starosti Niels Arden Oplev, Stephen St. Leger a Hannah Quinn.

Vidíme, že dať dokopy poriadny tím tvorcov určite seriálu prospeje. Trailer na seriál Vikingovia: Valhalla nám ukazuje poriadne boje na suchu aj mori, pričom ani londýnsky most nezostane vcelku. Preto je načase nechať doznieť zvony, dvihnúť štíty a pripraviť armády. Krvavé bitky sa totiž začnú už onedlho – 25. februára.

Páči sa vám nová ukážka na seriál Vikingovia: Valhalla? Čakáte rozsiahlejšie boje ako v pôvodnom seriáli? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -