Reálny vrtuľník pristávajúci na idúcom vlaku. Aj to ukazuje video z nakrúcania Extraction 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Video z nakrúcania Extraction 2

Netflix počas svojej víkendovej akcie TUDUM nepúšťal len trailery. Zverejnili napríklad aj video, ktoré poskytuje exkluzívny prvý pohľad na Extraction 2 a to zábermi na nakrúcanie. Chris Hemsworth, ktorý sa vráti ako hrdina Tyler Rake, hneď na jeho začiatku hovorí o posúvaní limitov.

To vzápätí potvrdí aj režisér Sam Hargrave. Vracia sa k réžii po prvej časti. Predtým bol známy predovšetkým ako koordinátor kaskadérskych kúskov, čo sa na jeho práci značne odráža. Často pracoval s bratmi Russovcami (dokonca aj na filme Avengers: Endgame). Rozdielom to nie je ani tu – spoločnosť AGBO film produkuje a Joe Russo napísal scenár.

Extraction 2
Zdroj: dailymail.co.uk

Chcú prekonať akciu prvého filmu

Hargrave tvrdí, že dvojka v názve filmu pre nich znamená, že musia doručiť aj dvojnásobok fanúšikom. Preto chcú limity posúvať ešte viac. Kým v prvom filme mali 12-minútovú akčnú sekvenciu, ktorá vyzerala ako na jeden záber, tu ju chcú prekonať. Následne na to navnaďuje akčnou sekvenciou, kde sa lesom naháňajú terénne vozidlá a motorky.

Ak by vám to však ešte nestačilo, tak k produkcii priniesli reálny vrtuľník. A ním predvedú naozaj pôsobivý kúsok – skutočne pristanú na idúcom vlaku. K nemu sa opäť vraciame, herec v hlavnej role už skôr na neho naznačoval vo svojich predošlých príspevkoch.

extraction 2
Zdroj: supataiment.com

Odvážne kaskadérske kúsky opäť nechýbajú

Väčšina scén sa bude odohrávať v zamrznutej a zasneženej divočine. Aj to ukazuje 180-stupňovú otočku oproti jednotke, ktorá sa odohrávala v slnečnom Bangladéši. Už tam bol svetu predstavený nový hrdina, ktorý zo zdanlivo stratenej situácie vyťaží maximum. Avšak zábery dokazujú, že sa pozrieme aj do iných lokalít.

Mimo nepretržitej akcie, ktorá vás nenechá v sedadle pokojnými, dostávame aj malý náhľad na ostatné herecké obsadenie. Mihne sa napríklad iránska herečka Golshifteh Farahani či Gruzínka Tinatin Dalakishvili. Rozhodne nás ukážkou spoza scény navnadili ešte viac na toto pokračovanie. Presný dátum vydania ešte nepoznáme, zatiaľ vieme len, že príde na streamovaciu službu na budúci rok.

Navnadilo vás video z nakrúcania Extraction 2 ešte viac na pokračovanie s Tylerom Rakeom? Čo si sľubujete od akčnej sekvencie, ktorá má prekonať jednotku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -