Do filmu Mníška 2 bola obsadená hviezda seriálu Eufória

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Mníška 2 s hviezdou seriálu Eufória

Séria V zajatí démonov sa v roku 2018 rozrástla aj o prequel, v ktorom sme mohli vidieť pôvod démona Valaka. Ako desivá mníška terorizovala kňaza a mladú novicku. Vieme aj, že sa chystá pokračovanie s rovnakými tvorcami. Aktuálne sa do filmu Mníška 2 pridala hviezda seriálu Eufória.

Vieme, že do filmu sa vráti Bonnie Aarons, bez ktorej by mníška fungovať nemohla. Taissa Farmiga, ktorá hrala sestru Irene, je vraj v debatách ohľadom návratu, jej rola však ešte nebola potvrdená. O deji sa zatiaľ veľa nevie, z Rumunska z prvej časti sa však presunieme do Francúzska v 50. rokoch.

mníška recenzia
Zdroj: thejakartapost.com

Za pokračovaním stoja rovnakí tvorcovia

Réžiu si zobral na starosť Michael Chaves. Predtým priniesol tretí film do série s podtitulom Donútil ma k tomu diabol. Prvú verziu scenára vytvorila Akela Cooper, autorka filmu Zhubné zlo. Doplnili ho Ian Goldberg and Richard Naing, známi pre snímky The Autopsy of Jane Doe alebo Eli.

Produkciu si zobral na starosť hororový majster James Wan. To však nie je žiadnym prekvapením, pretože ten sa so svojou spoločnosťou Atomic Monster postaral o túto úlohu pri všetkých (už) 8 filmoch zo série. Spolu s Peterom Safranom tak priniesli nielen hlavnú sériu a Mníšku, ale aj trojicu filmov s bábikou Anabelle a Prekliatie kvíliacej ženy.

storm reid
Zdroj: gamesradar.com

Pridáva sa mladá úspešná herečka

Film, ktorý je momentálne v produkcii, pridal do svojho obsadenia Storm Reid. Ide o mladú herečku, ktorej seriál Eufória poriadne naštartoval kariéru. V mládežníckej dráme si zahrala Giu Bennett, sestru postavy Zendaye. Následne bola obsadená do filmov Neviditeľný, The Suicide Squad či Don’t Let Go.

Najnovšie sa objavila v akčnom trileri One Way, v ktorom hrala spolu s Machine Gun Kellym. Uvidíme ju ešte vo filme Pátranie 2 či Killing Winston Jones. Bude aj súčasťou hernej adaptácie The Last of Us na HBO. A do svojho portfólia si teraz môže pridať aj pokračovanie Mníšky, ktoré príde do kín o rok, 8. septembra 2023.

Čo hovoríte, že sa vo filme Mníška 2 objaví hviezda seriálu Eufória? Máte tam radi postavu, ktorú hrá Storm Reid? Poznáte jej ďalšie projekty? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -