Chýbajú vám Avengeri? Toto sú všetky nové postavy, ktoré pribudnú do MCU v 4. fáze

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Nové postavy vo 4. fáze MCU. O akých Avengerov ide?

MCU filmy sa rátajú medzi najúspešnejšie filmy v histórii, najmä po tom, čo sa Avengers: Endgame stal najziskovejším filmom. No nie len počet ich fanúšikov stúpa, ale aj počet charakterov v tomto svete stále narastá. Pre fanúšikov komiksov to určite nebudú nové mená, ale toto sú nové Avengers postavy v MCU, ktoré už sú potvrdené pre ich 4. fázu.

U. S. Agent

U. S. Agent
Zdroj: geektyrant.com

John Walker alebo U.S. Agent v komiksoch vystupuje ako dočasná náhrada Steva Rogersa. Jeho príbeh je ale samozrejme oveľa dlhší. U.S. Agent sa prvýkrát objaví vo štvrtej fáze v očakávanom seriáli The Falcon and the Winter Soldier. Postavu tohto hrdinu stvárni herec Wyatt Russell. Môžeme očakávať, že sa U. S. Agent stane novým Captainom Americom? Budeme túto postavu vidieť pri pôvodných Avengeroch? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky dostaneme určite v pravý čas a už sa nevieme dočkať!

Black Knight

kit harington v mcu
Zdroj: pngarts.com, marvel.com

Fanúšikovia Game of Thrones sa majú rozhodne na čo tešiť! Kit Harrington, známy najmä ako John Snow, bude hrať Black Knighta v pripravovanom filme Eternals a dokonca sa šepká, že to bude hlavná postava tohto filmu. Ak to tak bude, Marvel toho môže mať pre neho pripravené ešte oveľa viac. Možno sa ho dočkáme aj v Avengers 5, ak niečo také nastane.

Sersi

marvel film the eternals sersi
Zdroj: technewspurpee.com

Medzi nové Avengers postavy v MCU sa radí aj Sersi, ktorá bude takisto prítomná vo filme Eternals. Táto postava je známa svojou obrovskou silou a schopnosťou manipulovať hmotu. Na filmovom plátne ju bude stvárňovať Gemma Chan. V komiksoch bola prítomná romantická zápletka medzi Sersi a Black Knightom. Uvidíme, či sa tak stane aj vo filme.

Gilgamesh

Gilgamesh
Zdroj: pinterest.ch

Gilgamesh patrí medzi jednu z najsilnejších postáv, ktoré do filmu Eternals prídu. V tomto filme bude Gilgamesha hrať Don Lee. Nie všetky nové postavy v MCU nám o sebe ponúkli veľa poznatkov. Bližšie informácie, ktoré sa týkajú tejto postavy a jeho úlohy vo filme zatiaľ nemáme, no o to viac sa na to môžeme tešiť!

Monica Rambeau

Monica Rambeau
Zdroj: sea.ign.com

S postavou menom Maria Rambeau sme sa stretli vo filme Captain Marvel a Monica, jej dcéra, bude prítomná v novom a veľmi očakávanom seriáli WandaVision. V komiksoch má veľkú kariéru superhrdinky a my čakáme na to, ako nám ju Marvel predstaví!

Shang-Chi

Shang-Chi
Zdroj: nerdist.com

Majster kung-fu Shang-Chi dostane svoj vlastný film s názvom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings vo februári 2021. Jeho postavu znázorní Simu Liu. Máloktoré nové postavy v MCU sú známe ako samostatné postavy, no Shang-Chi funguje najmä sólo.

Moon Knight

seriál Moon Knight
zdroj: geektyrant.com

Moon Knight je ďalšia z postáv, ktoré radšej pracujú sami a často je prirovnávaná práve ku Batmanovi. Na Disney+ je naplánovaný seriál, v ktorom bude táto postava hrať hlavnú úlohu. Či sú však nejaké ďalšie a väčšie veci pre Moon Knighta naplánované, to zatiaľ nevieme.

She-Hulk

seriál she-hulk
Zdroj: hdqwalls.com

Medzi nové postavy v Marvel Cinematic Universe patrí aj She-Hulk, ktorá môže byť považovaná ako jedna z najsilnejších ženských postáv v MCU. Zatiaľ vieme to, že seriál o tejto postave sa plánuje, no dátum stále nemáme.

Ms. Marvel

Ms. Marvel
Zdroj: hollywoodreporter.com

Ms. Marvel je považovaná za jednu z novších postáv Marvel Cinematic Universe. Tak, ako mnoho ďalších superhrdinov, aj ona má naplánovaný nový seriál na Disney+. Taktiež je očakávané, že bude vystupovať aj v MCU filmoch.

Toto boli zatiaľ všetci potvrdení Avengeri z komiksov, ktorí sa ukážu v 4. fáze. Čo si o nich myslíte vy? Tešíte sa na budúcnosť Marvelu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -