Seriál She-Hulk zháňa obsadenie. Uvidíme v ňom herca z MCU?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál She-Hulk na Disney+

Marvel Cinematic Universe sa nám rozrastie o niekoľko seriálov. Bude to The Falcon and the Winter Soldier, Loki, What if…?, WandaVision, Hawkeye, Ms. Marvel a v neposlednom rade She-Hulk. Všetky spomínané sa dostanú na stremovaciu službu Disney+, pričom prvý z nich dorazí už počas augusta 2020. Seriál She-Hulk síce ešte nemá ohlásený dátum, potešiť nás však môže inou novinkou.

Kto je vlastne She-Hulk?

She-Hulk je postava, ktorá debutovala v zošite Savage She-Hulk #1 v roku 1980. Nevytvoril ju nikto iný ako samotný Stan Lee, ilustroval John Buscema. Jej občianske meno je Jennifer Walters. Tá bola postrelená a dostala transfúziu krvi od svojho bratranca, čo naštartovalo jej hrdinské alter-ego. Tým bratrancom nebol totiž nikto iný ako Bruce Banner/Hulk.

she-hulk
Zdroj: mcucosmic.com

Práve ten je neoddeliteľnou súčasťou príbehov, preto by logicky mal zapadať aj do seriálu. Ten napíše Jessica Gao, ktorá získala emmy za scenár k epizóde seriálu Rick and Morty (Pickle Rick). Pod palcom ho nebude mať nikto iný ako samotný Kevin Feige. Seriál ale sprevádzajú aj špekulácie ohľadom obsadenia.

Kto bol zvažovaný ako hlavná postava?

V minulosti sme napríklad mohli vidieť napríklad v show Jamesa Cordena Alison Brie. Poznať ju z MCU môžeme ako Captain Marvel. Tam sa jej James spýtal ohľadom dohadov, že bola obsadená práve do hlavnej role She-Hulk. Situáciu obrátila na žart a argumentovala tým, že neoslovili priamo ju, ale hľadajú skôr niekoho jej typu do úlohy Jennifer.

hulk mcu
Zdroj: animatedtimes.com

A čo teda rola Hulka?

Zaujímavejšia je ale pre nás momentálne samotná rola Hulka. Na nedávnom Comic & Entertaiment Expo v Chicagu odhalil totiž Mark Ruffalo informáciu ohľadom obsadenia. Herec, ktorý sa objavil ako Hulk už 6 krát vo svojom paneli povedali, že sa zapojil do rozhovorov ohľadom tejto role aj v chystanom seriáli. Podľa jeho vlastných slov sú ale jednania zatiaľ predbežné. Informáciu máme z tweetu stránky Laughing Place.

Či si teda Mark zopakuje svoju úlohu aj pre seriál She-Hulk si budeme musieť zrejme ešte počkať. Mať herca z MCU v seriáli by rozhodne bolo veľkým ťahákom, obsadená však zatiaľ nie je ani samotná hlavná postava.

Myslíte, že sa štúdiu podarí prehovoriť Ruffala na reprízu svojej role? A kto by si podľa vás mal zahrať She-Hulk? Svoje názory nám nezabudnite povedať v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -