Henry Cavill by chcel film podľa hry Red Dead Redemption 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Henry Cavill o Red Dead Redemption 2

Aktuálny seriálový Geralt z Rivie sa, zdá sa, nevie nabažiť videoherných adaptácií. Samozrejme, že pri Zaklínačovi ide primárne o knihy, avšak podľa nich bola urobená aj nemenej slávna herná séria.

Hovoril o tom, že by sa pridal k seriálovému Mass Effectu a rád by videl spracovanie Warhammeru. Respektíve aspoň jeden projekt, ktorý by sa odohrával v univerze Warhammer 40 000. Dokonca povedal, že by sa ho bol ochotný ujať on sám. Teraz Henry Cavill hovorí o tom, že by rád videl film podľa hry Red Dead Redemption 2.

henry cavill
Zdroj: gamereactor.eu

Na červenom koberci povedal o hre

Herec sa pri premiére druhej série Zaklínača, ktorú si od piatku môžeme pozrieť na Netflixe, objavil na červenom koberci v Madride. Na udalosti s ním hovorili aj redaktori z magazínu Gamereactor. Otázka padla na to, ktorú hru by si vedel predstaviť ako film na Netflixe. Odpovedal takto:

„No, to je zákerná otázka, pretože musíme zvážiť práva na vydávanie hier a spoločnosť, ktorá to dovolí. Je to zákerné a nechcel by som sám seba zahnať do rohu a je dokonca toľko možností. Ale nedávno som začal hrať Red Dead Redepmtion 2 – viem, že trochu neskoro – ale hrám to a naozaj si to užívam. A niečo také by bolo zaujímavé pretvoriť na film.“

Je tu jedno veľké ALE

Myslíme si tiež, že by to mohla byť zaujímavá voľba. Rockstar Games v poslednom čase vydávajú svoje hry až s kvalitou kinematografie a príbehmi, ktoré presahujú celovečerný film. Ale práve to by tu mohol byť trochu problém. Veľmi radi by sme videli príbehy Arthura Morgana, Johna Marstona a der Lindeho gangu. Ktorejkoľvek role by sa Cavill ujal (a keby sme ho videli ako kovboja), bolo by to skvelé. Je tu ale jedno veľké ale.

Ak si chceme v hre pozrieť kompletný Morganov príbeh, tak to zaberie okolo 40-50 hodín. Zdá sa, že tento fakt Henry Cavill pre film podľa Red Dead Redepmtion 2 nezvážil. Alebo je naozaj ešte nie príliš ďaleko v hre na to, aby to vedel.

henry cavill red dead redemption
Zdroj cbr.com

Podobný seriál ako Zaklínač?

Lenže tu sa zase vráťme k jeho Zaklínačovi. Vonku sú prvé dve série, s tým, že sa nakrúca tretia. A to sa ešte ledva načal dej zo štvrtej knihy. Takže ak by sme dostali príbeh z Red Dead Redemption ako seriál, mohlo by to pre streamovaciu službu dávať zmysel.

Takto by sme mohli vidieť gang v každej epizóde v inom meste, s iným príbehom. Samozrejme by v čele stál Arthur (možno práve Cavill), ktorý by sa odvracal od svojho zločineckého života. Počas jednotlivých epizód by sme tak mohli vidieť rozvoj jeho osobnosti.

dutch van der linde
Zdroj: reddit.com

Vrátil by sa aj Dutch?

Potom by mohli pridať ešte Benjamina Byron Davisa, ktorý by si po hrách zopakoval rolu Dutcha van der Lindeho. Možno prihodiť nejaké zábery z prvej hry pre navodenie pocitu nostalgie a lepších referencií. Takto by fanúšikovia dostali presne to, čo by chceli.

Dávala by to zmysel aj z hľadiska sledovanosti. Westernové seriály teraz zažívajú svoj nový boom. Perfektne nás na to navnadil Westworld a naplno to rozvinul Yellowstone. Dôkazom je aj to, že dostáva momentálne svoj prequel – 1883. Ďalší kovboji do zbierky a ešte podľa výbornej príbehovky od Rockstaru by vôbec nemusel byť zlý nápad.

Vedeli by ste si predstaviť, že by Henry Cavill stvárnil hlavnú postavu z hry Red Dead Redemption 2? Myslíte, že by sa mohol tento projekt podariť? Videli by ste ho radšej ako film alebo seriál? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -