Herec, ktorý stvárnil Joffreyho Baratheona, sa vracia po pauze. V akej snímke ho uvidíme najbližšie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Herec Jack Gleeson si dával od hrania prestávku

Herec Jack Gleeson, ktorého väčšina z nás pozná ako Joffreyho Baratheona, sa po pauze vracia na televízne obrazovky. Po stvárnení spomínanej postavy v seriáli Hra o tróny z kanálu HBO sa rozhodol spraviť si na 6 rokov prestávku.

Bolo to hlavne kvôli prijatiu Joffreyho. Ten bol totiž krutým a sadistickým vládcom a väčšina ľudí si priala jeho smrť. To sa v seriáli aj vyplnilo. 27-ročný umelec bol však najviac spájaný s touto postavou, tak sa rozhodol na chvíľku stiahnuť.

Zdroj: www.interez.sk

Popri tom sa venoval svojej akademickej kariére a istý čas uvažoval, že sa prestane venovať herectvu úplne. V rozhovore pre Saturday Night Live sa vyjadril nasledovne:

„Túžil som stať sa hercom, no v posledných rokoch som na to začal meniť názor. Som ale ochotný ho zmeniť znovu. Pri výrobe Game of Thrones som sa dostal, nechcem povedať, pod tlak – povedzme že sa to pre mňa stalo príliš reálnym“

V rozhovore ďalej dodal, že nechce znieť nevďačne, ale v tomto prípade by si mohol dovoliť byť trochu nevďačným.

V čom sa opäť Jack Gleeson ukáže?

Teraz sa však vracia na televízne obrazovky, a to v úplne inom štýle. Zhostí sa totiž úlohy v komediálnom seriáli. Ten sa bude vysielať na BBC Two a ponesie názov Out of Her Mind.

sara_pascoe
Zdroj: comedy.co.uk

Séria bude odrážať osobné postrehy, skúsenosti a príhody britskej komičky Sara Pascoe. V show si zahrá aj hlavnú rolu. Okrem nej a Gleesona sa s seriáli objavia Cariad Lloyd, Juliet Stevenson a raper Scroobius Pip. Herečka sa o seriáli a obsadení vyjadrila:

„Out of Her Mind je priamym odrazom mojej mysle. Zmenili sme ju na zábavný park a všetci sú pozvaní! Obsadenie je ÚŽASNÉ a nemôžem sa dočkať, kedy ľudia uvidia, čo sme vytvorili.“

Seriál sa však miestami rozhodne aj vybočiť z tradičného formátu sitcomu a prinesie reálne vedecké vysvetlenia alebo animované sekvencie. Spolu s popisom „bude to hlavne o rodine a ako ju prežiť“ nám túto informáciu priniesol magazín Metro.

Herec Jack Gleeson teda zvládol aj svoje štúdium na univerzite, aj sa vracia k herectvu. Tešíme sa z toho a už teraz sme zvedaví ako sa mu podarí rola v humornom seriáli. O to viac sa nevieme dočkať seriálu samotného.

Ste zvedaví na rolu Jacka Gleeson v komedii? A ako si myslíte, že sa mu podarí? Nezabudnite nám dať vedieť v komentároch.

Zdroj: unilad.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -