S Homelanderom niečo nie je v poriadku. Sleduj trailer na 3. sériu The Boys, v ktorom má Butcher schopnosti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Oficiálny trailer na 3. sériu The Boys

„S Homelanderom niečo nie je v poriadku.“ – to je ústredná téma novej ukážky na obľúbený komiksový seriál na Amazone. Toto sme vedeli vždy, ale zdá sa, že nadčlovek zo skupiny siedmych najsilnejších superhrdinov je teraz ešte šialenejší. Avšak oficiálny trailer na 3. sériu The Boys nám toho ukazuje aj oveľa viac.

Začína tlačovou tour, kde sa Homelander snaží ospravedlniť a poprieť, že by vedel o minulosti Stormfront. Opakovanie tej istej vety vo všetkých médiách mu ale rozhodne neprospieva. Ešte viac sa utrhne z reťaze a to je pri tejto postave, ktorú stvárňuje Anthony Starr, čo povedať.

Hľadajú riešenie na odstavenie Homelandera

Vought hľadá riešenie ako ho zastaviť a Queen Maeve povolá hrdinu známeho ako Soldier Boy. Vieme, že túto novú postavu stvárňuje Jensen Ackles. Lenže bude dostatočne silný na to, aby vedel šialeného, ale stále ľuďmi obdivovaného hrdinu zastaviť?

Ešte že sú tu The Boys, ešte viac odhodlanejší ako kedykoľvek predtým. Butcher (Karl Urban) sa musí vyrovnávať s novou úlohou výchovy syna, ale nikdy sa nevzdá zastavenia Sedmičky. K dispozícii bude mať liek (či drogu?), ktorá mu dokáže dať schopnosti na 24 hodín. Tým máme vysvetlené jeho spaľujúce oči z predchádzajúcej ukážky. Lenže to môže rozbehnúť ďalšie konflikty vo vnútri skupiny…

prvý trailer tretej série The Boys
Zdroj: windobi.com

Noví hrdinovia, väčšia krvavosť

Máme tu predstavených, aj keď len ma malé mihnutie oka, aj nových hrdinov, ktorí sú nám sľubovaní. Vidíme napríklad Crimson Countess, ktorá tu dá plnú demonštráciu svojich síl. Tým zmení dvoch ľudí na želatínu. Takže samozrejme – krvavosť známa zo seriálu bude ešte extrémnejšia.

Vidíme človeka spadnúť (alebo skôr je nám naznačené, že je zhodený) z mrakodrapu priamo pred zhromaždený dav. Vidíme niekoho hrdlo prebodnuté fľašou a práve tu ukážu aj spomenuté parodovanie Captaina Americu. Rozmlátenie niekoho štítom je nápadne jednému zo seriálov od Marvelu.

the boys soldier boy
Zdroj: tvinsider.com

Hudobné číslo a premiéra už onedlho

Nový trailer na 3. sériu The Boys nám však ukazuje aj jednu súčasť, ktorú sme nevideli, že chceme vidieť. Predošlé dve série neobsahovali hudobné číslo, tak príznačné pre seriály dnešnej doby. Vyzerá to, že Kimiko (Karen Fukuhara) je práve uprostred jedného. Dúfame, že aj tomuto dajú poriadny zvrat.

Séria bude mať svoju premiéru na Amazon Prime Video3. júna. Vtedy prinesie hneď tri úvodné časti, pričom ďalšia vždy čaká na fanúšikov po týždni v piatky. Celkovo nás čaká 8 častí, finále sa dočkáme 8. júla.

Navnadila vás nová ukážka ešte viac na krvavú, šialenú a netradičnými hrdinami nabitú tretiu sériu The Boys? Myslíte si, že sa konečne podarí zastaviť Homelandera? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -