Schwarzenegger v The Boys? Do spin-offu bol obsadený s ďalšími dvomi hercami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Schwarzenegger v The Boys spin-offe

Samostatný svet zo superhrdinského seriálu na Amazon Prime sa rozrastá. Dostal do obsadenia ďalších troch hercov. Medzi nimi je aj Schwarzenegger, ktorý sa pripája k The Boys spin-offu. Ten ešte nemá stanovený názov, ale vieme, že bude zameraný na prostredie univerzity a tak máme aj očakávanie, ktoré postavy uvidíme.

Doteraz bolo v obsadení známych niekoľko hercov. Predtým boli ohlásení Jaz SinclairChance PerdomoLizze BroadwayMaddie PhillipsLondon ThorDerek LuhAsa Germann a Shelley Conn. Vedúcimi postavami v seriáli sú Michele Fazekas a Tara Butters, ktorí budú zároveň fungovať aj ako producenti.

The Boys spin-offy
Zdroj: screenrant.com

Od tvorcov pôvodného seriálu o hormonálnych superhrdinoch

Ďalšími producentami sú už dobre stanovené postavy z hlavného seriálu alebo jeho nedávnej animovanej antológie s názvom Diabolical. Nimi sú Eric KripkeSeth RogenEvan GoldbergJames WeaverNeal H. MoritzOri MarmurPavun ShettyKen LevinJason NetterGarth EnnisDarick RobertsonErica Rosbe alebo Michaela Starr. Autorom originálneho scenára je Zak Schwartz.

Seriál je popisovaný ako „napol sitkom z výšky, napol Hry o život – so všetkou satirou, uštipačnosťou a srdcom The Boys“. Bude skúmať životy mladých hormonálnych Supov (ako označujú superhrdinov), ktorí sú dotlačení na hranice ich fyzikálnych, sexuálnych a morálnych hraníc. Každý z nich sa snaží dostať zmluvu, aby sa mohol pripojiť k najlepším superhrdinom z najlepších miest.

sean patrick thomas
Zdroj: mn2s.com

Traja noví herci

Prvým novo ohláseným hercom je Sean Patrik Thomas. Nedávno sme ho mohli vidieť vo filme The Tragedy of Macbeth, ktorý si odniesol aj Oscara. Vo filme Joela Cohena si zahral po boku Denzela Washingtona. Uvidíme ho aj v limitovanej sérii od Hulu s názvom Reasonable Doubt. Predpokladá sa, že by si mohol zahrať hrdinu menom Polar Boy.

polar boy
Zdroj: comicvine.gamespot.com

Druhým je Marco Pigossi. Toho už môžeme poznať zo seriálu Reasonable Doubtktorý sa nachádza na Netflixe. V príprave už je jeho druhá séria. Ten by si mal zahrať doktora, ktorý bude posudzovať vhodnosť vybraných mladých hrdinov.

marco pigossi the boys
Zdroj: portalpopline.com

Posledným je Schwarzenegger

Trojicu do spin-offu The Boys uzatvára Schwarzenegger. Nie je to však mimoriadne známy Arnold, ale Patrick, ktorý je jeho synom. Nie je však len potomkom Mr. Olympia a herca z desiatok projektov, ale má aj vlastnú kariéru. Momentálne ho napríklad môžeme vidieť v seriáli Schodisko z originálnej produkcie HBO Max.

S Prime Video už pracuje tiež a to na seriáli The Terminal List. Tam hrá po boku Chrisa Pratta. S inou hereckou hviezdičkou, Ruby Rose zase pracuje na seriáli The YachtPredpokladá sa, že v spin-offe by mohol byť hlavným hrdinom a veľkým favoritom medzi poriadne skupiny – Golden Boy.

patrick schwarzenegger
Zdroj: rds.fr

Dátum ešte nepoznáme, tretia séria onedlho

Spin-off z výšky ešte nemá stanovený dátum vydania a tak nevieme, kedy sa ho dočkáme. Avšak tretia séria The Boys je tu už onedlho. Pozrieť si ju budeme môcť na Amazon Prime Video už 3. júna.

Čo hovoríte na troch nových pridaných hercov do spin-offu? Ako by sa vám páčil Patrick Schwarzenegger ako Golden Boy z The Boys? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -