3. séria Love, Death & Robots – dostávame trailer na 9 pôsobivých príbehov od uznávaných tvorcov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

3. séria Love, Death & Robots trailer

3. séria Love, Death & Robots nám odhaľuje svoj trailer. V ňom nám ukazuje 9 pútavých príbehov. Ako je pri tejto antológii zvykom, každá prináša svoj vlastný štýl animácie a svoj vlastný príbeh. Zároveň sú pod ne podpísaní uznávaní a známi tvorcovia. Avšak po prvý raz sa pozriete aj na priame pokračovanie niektorého z príbehov.

Vracajú sa nám traja roboti, ktorých už dobre poznáme z prvej série. Opäť skúmajú svojím vlastným spôsobom pád ľudstva. Okrem toho nás tu však čaká myšia armáda alebo niekoľko druhov pútí do neznámeho prostredia. Ako vieme, následky budú brutálne.

Vracajú sa Miller aj Fincher, ten má debut v animácii

Aj pod treťou sériou sú podpísaní Tim Miller (Deadpool) a David Fincher (Klub bitkárov). Navyše, druhý zmienený prinesie aj réžiu svojej prvej animovanej epizódy. Prvá séria seriálu sa k divákom dostala ešte v roku 2019, tá druhá mala premiéru počas mája minulého roka. V rovnaký mesiac prichádza aj tretia, pretože na Netflixe ju uvidíme 20. mája.

Spolu s novou ukážkou (aj priamo v nej) poskytli aj názvy epizód. Prichádzajú teraz aj s krátkym popisom a ich tvorcami. Uvidíme:

Three Robots: Exit Strategies

Prvé priame pokračovanie v histórii Love, Death & Robots – z mysle uznávaného autora sci-fi Johna Scalziho. Ústredná trojica droidov sa vracia, aby podnikla zamotanú púť pri skúmaní post-apokalyptického sveta. Konečne vyňuchajú v čom ľudia zlyhali pri svojich stratégiách prežitia.

three robots
Zdroj: collider.com

Bad Travelling

Plavidlo na lov žralokov je napadnuté obrovskými kôrovcom, ktorého veľkosť a inteligencia je presiahnutá iba jeho apetítom. Vzbura, zrada a bábkoherectvo s mŕtvolou – vitajte v režisérskom debute pri animácii Davida Finchera.

Love, Death & Robots aj jeho trailer nám to teda dokazujú – Fincher sa upriamil aj k animácii. On prispel k tomu, aby sa seriál rozbehol a aj k jeho konečnému úspechu s momentálne jedenástimi cenami Emmy na konte. Teraz však prichádza aj so zimomriavky naháňajúcim dielom.

bad travelling
Zdroj: collider.com

The Very Pulse Of The Machine

Keď prieskumná expedícia na povrchu mesiaca Io skončí katastrofou, astronaut musí stopovať cestu do bezpečia. Ťahá pri tom telo svojho kopilota, pričom používa drogy na otupenie bolesti, ktoré mu ale ovplyvňujú myseľ. Takto dostaneme halucinogénnu poctu komiksovej legende menom Moebius.

pulse of the machine
Zdroj: collider.com

Night of the Mini Dead

Apokalypsa je počatá – doslova – na cintoríne v tejto kúsavej satire na zombie žáner. Začína sa totiž hlučným sexom na cintoríne a pridáva inváziu živých mŕtvych kdekoľvek – od centra LA po Vatikán. Je to kúsanec sveta, ako ho poznáme.

minidead
Zdroj: collider.com

Kill Team Kill

Mladí, hlúpi a plní… krvi, veľa, veľa krvi. V tomto adrenalínom napumpovanom vyčíňaní droidov sa sily americkej armády stretnú s nepriateľom, ktorému ešte nikdy predtým nečelili. Výsledok experimentov CIA, ktorý sa stane poriadne… medvedím. Od režiséra Kung-fu pandy 2 (Jennifer Yuh Nelson).

kill team kill
Zdroj: collider.com

Swarm

Príbeh strachu, sexu a filozofie na najvzdialenejšej hranici. Dvaja po-ľudskí vedci študujú rasu zdanlivo nerozumných insektoidov. Tim Miller režíruje a píše prvú adaptáciu renovovaného cyberpunkového autora Bruca Sterlinga.

Love, Death & Robots priniesol trailer, v ktorom ukazuje aspoň časť týchto príbehov. Pri tomto kúsku Tim Millera ale nevieme, čo čakať. Hovorí nám iba o akomsi roji. Sú to tí bezmyšlienkovití chrobáci? Sú to morské panny? To uvidíme zrejme až priamo pri predstavení.

swarm
Zdroj: mediaautomate.com

Mason’s Rats

Viete, že máte problém so škodcami, keď začnú útočiť naspäť. Do Škótska prichádza apokalypsa potkanov. Mrzutý farmár podniká drastické kroky, aby si poradil s inváziou hyper-vyvinutých hlodavcovExterminátor: Deň zúčtovania.

masons rats
Zdroj: collider.com

In Vaulted Halls Entombed

Hlboko v horách Afganistanu dostáva skupina Špeciálnych jednotiek úlohu, aby zachránili rukojemníka držaného teroristami. Ale skutočnému zlu ešte len budú čeliť – prastarému bohovi dávnych a desivých síl.

halls entombed
Zdroj: collider.com

Jibaro

Fantázia a chamtivosť – tak by sa dalo popísať toto prerozprávanie tradičného ľudového príbehu o siréne, ktorá láka mužov k ich skaze. Ale jej čary nefungujú na hluchého rytiera – Jibara a tak sa Zlatá žena stane ním fascinovaná. Tak začína smrteľný tanec dvoch predátorov.

jibaro
Zdroj: netflixjunkie.com

Love, Death & Robots, trailer na jeho 3. sériu a popisy epizód nám ukázali, že sa skutočne bude na čo tešiť. Deväť jedinečných príbehov plných hrôzy, predstavivosti, zla a čistého chaosu. A sarkastickí roboti. Jednoducho dostatok dôvodov hneď 20. mája zapínať Netflix.

Naladila vás ukážka a popis epizód na tretiu sériu Love, Death & Robots? Pozriete si antológiu okamžite? Na ktorý príbeh sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, polygyon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -