Butcher má superschopnosti v prvom hudobnom a krvavom traileri na tretiu sériu The Boys

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aj keď sme nedávno dostali krátky antologický seriál The Boys Presents: Diabolical, ktorý tvorilo osem animovaných epizód, všetci sa už tešia hlavne na pôvodný seriál, ktorého druhú sériu sme dostali naozaj dávno. Bolo to ešte v roku 2020 a tak sme si na novšiu sériu museli počkať až približne dva roky. Čakanie je našťastie u konca, čo nám pripomína aj prvý trailer tretej série The Boys, ktorý je plný hudby a krvavých scén.

Pôjde už o tretiu sériu tohto seriálu nakrúteného podľa rovnomenných komiksov. O celý projekt sa stará Eric Kripke (Supernatural). Seriál je ale hlavne dobrý vďaka hercom, ktorí do toho idú naplno. Vidíme tam tak tím hercov, ktorí hrajú superhrdinov, ku príkladu Anthony Starr (Homelander) a Erin Moriarty (Starlight) alebo hercov, ktorí sú tí praví klaďasi, napríklad Jack Quaid (Hughie Campbell) či Karl Urban (Billy Butcher).

Prvý trailer tretej série The Boys

Postava druhého spomínaného prejde podľa všetkého v novej sérii zmenou. Aspoň to nám ukazuje nový teaser trailer, v ktorom Butcher pravdepodobne vďaka zmesi od spoločnosti Vought dostane vlastné schopnosti. Nie je isté, či budú len dočasné alebo trvalé, no vidíme, aké bude mať. Paradoxne totiž bude vedieť strieľať lasere z očí, rovnako ako jeho najväčší nepriateľ a najväčší Vought superhrdina Homelander.

Trailer nám ukázal aj väčšinu ostatných postáv, aspoň teda na chvíľku. Vidíme Kimiko, Frenchieho, MM, Hughieho alebo Starlight. Na druhej strane sa ukazujú aj ostatní hrdinovia. Napríklad A-Train, ktorý má nový oblek, kresliaci si Black Noir či Homelander, ktorý sa učí dojiť kravy. Prvý trailer nám veľmi neprezradil, o čom tretia séria bude. Z krvavých scén je nám ale jasné, že bude rovnako brutálna ako predošlé dve.

The Boys
Soldier Boy a Crimson Countess; Zdroj: ew.com

Novinkou, ktorú sčasti predstavili v niekoľkých scénach, je superhrdinský tím Payback. Ten je minimálne v komiksoch po The Seven najobľúbenejším hrdinským tímom. Jeho členom je napríklad Crimson Countess (Laurie Holden), hrdinka oblečená v červenom, ktorá bola aj v traileri. Vodcom tímu je Soldier Boy (Jensen Ackles), pričom on je niečo ako paródia na Captaina Americu. Tretej série The Boys sa dočkáme 3. júna 2022 a vyjde na Amazon Prime Video.

Čo vravíte na prvý trailer? Tiež vás navnadil na ďalšiu sériu? Sú podľa vás Butcherove nové schopnosti trvalé?

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -