Sánka dole z tohto videa: Svet po jadrovej vojne zaplavili mutanti. Seriál Fallout vyzerá neskutočne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na seriál Fallout

Amazon priniesol nový trailer na Fallout, v ktorom ukazuje, že pôjde o naozaj správnu a správne intenzívnu adaptáciu známej videohernej série. Ukazuje, ako vyzerá svet 200 rokov po apokalypse, kde sa poslední preživší musia predierať pustatinami plnými mutantov. Poskytuje vynikajúce vizuály, predovšetkým pri retrofuturistikom dizajne.

Ten sa nám predstaví hneď na začiatku, keď sa ocitneme vo fiktívnej minulosti, v ktorej sú Vaulty ešte len budované. Walton Goggins ich predáva, čo je značný odklon od jeho hrozivej podoby, ktorú sme videli predtým. Jeho Ghoul však nechýba ani teraz. Ako samozvaný strážca zákona putuje krajinou a vôbec ho nebude ľahké zastaviť.

Nebezpeční mutanti a ešte nebezpečnejší ľudia

Svedkom Gogginsovej zdanlivej nesmrteľnosti bude aj Lucy (Ella Purnell), ktorá po prvýraz vyšla z bezpečia Vaultu 33. Teraz sa prechádza Wastelandom, oblasťami, ktoré boli zasiahnuté termonukleárnou vojnou. Sú tak plné nebezpečných mutantov a pochybných ľudských bytostí, ktoré môžu byť ešte viac nebezpečné.

Medzi nich by sa dalo zaradiť aj Bratsvo ocele, ktoré tentokrát vidíme v ich ikonických silných železných oblekoch. Pridal sa k nim aj Maximus (Aason Moten), ktorý verí, že spolu s nimi nájde cestu za pomstou. Bratstvu sa stale absolútne oddaný a naplno uverí ich ideálom.

seriál fallout plagát
Zdroj: tmdb.org

Poteší aj priaznivcov hernej série

Okrem spomenutých hercov si tu zahrajú aj Moisés Arias, Kyle MacLachlan, Sarita Choudhury, Michael Emerson alebo Leslie Uggams. Tvorcami seriálu sú Jonathan Nolan a Lisa Joy, ktorí stáli za hitom Westworld. Je vidieť, že predlohu od Bethesdy sa snažia priniesť na obrazovky v podobe, ktorá poteší aj hráčov a pridávajú pre nich aj malé detaily. Nejedného iste poteší aj použitie skladby I Don’t Want to Set the World On Fire.

Seriál tak môže slúžiť aj ako skvelý doplnok a rozšírenie deja k hernej sérii. Podobne ako on, aj nové spracovanie prináša kreatívny balans medzi vážnou drámou a humornými momentami. Na službe Amazon Prime Video ju uvidíme už 11. apríla, teda ešte o deň skôr, ako bolo pôvodne naplánované, pričom všetkých 8 epizód príde naraz.

Ako sa vám páči nový trailer na seriálový Fallout? Nadchol vás ešte viac ako predošlé ukážky? Tešíte sa vďaka nemu o to viac na uvedenie budúci mesiac? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: gizmodo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -