Dátum premiéry 6. série Rick a Morty bol oznámený! Máme očakávať intrigy, dinosaurov a… moč?!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dátum 6. série Rick a Morty

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov tohto seriálu od Adult Swim! Stanica spolu s tvorcami nám zverejňujú dátum, kedy príde 6. séria Rick a Morty. Po veľkom cliffhangeri na konci piatej série sme sa ho nemohli dočkať. Príde rok po ukončení tej predošlej.

Posledná časť 5. série s názvom Rickmurai Jack nás vrátila do Citadely a znovu sa objavil Evil Morty. Na konci ho vidíme miznúť v úplne inom portáli a mení sa celá hra. Navyše sme dostali kreatívne anime intro, v ktorom nás v podstate navnaďovali na chystaný spin-off Ricky and Morty: The Anime.

rick a morty 5. séria
Zdroj: polygon.com

Oznámenie s tým, čo máme čakať

Oznámenie o novej sérii prišlo aj s nasledujúcim prehlásením (máme ho brať ako synopsu?!

„Toto je šiesta séria a Rick a Morty sú späť! Nadviažeme presne tam, kde sme skončili, vo veľmi zlom stave a bez šťastia. Dokážu sa odraziť naspäť pre ďalšie dobrodružstvá? Alebo budú strhnutí oceánom moču? Kto vie??! Moč! Rodina! Intrigy! Celá kopa dinosaurov! Viac moču! Jednoducho ďalšia séria obľúbeného seriálu, ktorú nemôžete zmeškať.“

Čo iného čakáte od týchto tvorcov?

Navnaďovanie na hromady moču je viac ako bizarným krokom. Ale predsa len, skvele to korešponduje so štýlom seriálu, ktorý prinášajú jeho tvorcovia Justin Roiland a Dan Harmon. Tí sú zároveň aj hlasmi hlavných postáv – Ricka Sancheza a Mortyho Smitha.

Svoje prehlásenie v nachádzajúcej sérii priniesol aj Michael Ouweleen, riaditeľ Adult Swim a Cartoon Network. Povedal:

„Je ťažké presne vyjadriť, aký majú dopad Rick a Morty. Je to viac ako hit, je to skutočne svetový fenomén. Teraz pripravujeme ďalšiu sériu, ktorá bude čoskoro hitom a dávame fanúšikom unikátny spôsob, ako byť súčasťou tejto zábavy. Tak majte oči na stopkách.“

Okrem hlavnej série aj anime

V tomto bode je ťažké povedať, čo presne týmto prehlásením myslel. Na to, či sa chystá akýsi interaktívny spôsob vedenia alebo ešte lepšie búranie štvrtej steny, si budeme musieť počkať. Našťastie poznáme dátum, kedy príde ďalší Rick a Morty. Šiesta séria príde 4. septembra!

Naozaj je to skoro na rok presne, odkedy sme dostali finále tej predošlej. Piata totiž skončila 5. septembra 2021, takže išlo o pomerne dlhé čakanie. Okrem hlavnej série však dostaneme aj spomenuté anime, ktoré prinesie Takashi Sanok. Ten už priniesol krátke filmy Rick and Morty vs. Genocider a Summer Meets God (Rick Meets Evil).

Ste radi, že už vieme, kedy prídu ďalšie diely Ricka a Mortyho? Tešíte sa na ďalšiu sériu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -