Najlepší seriál svojho druhu pokračuje. Dostane brutálne nebezpečnú výzvu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Aký príbeh prinesie Reacher v 3. sérii?

Iba pred týždňom skončil najlepšie hodnotený a najviac sledovaný akčný seriál od Amazonu v súčasnosti. Už teraz však vieme, ako bude vyzerať jeho pokračovanie. Prostredníctvom webu GeekTyrant sme sa dozvedeli, aký príbeh bude mať tretia séria seriálu Reacher. Hlavného predstaviteľa Alana Ritchsona privedie do srdca drsného kriminálneho impéria.

Prvá séria vychádzala na službe Amazon Prime Video na rozhraní januára a februára 2022. Priniesla adaptáciu prvej knihy Childa Leeho zo série Jack Reacher. Rovnomenný hrdina je veteránom vojenskej polície, ktorý sa vracia do civilu do svojho rodného mesta. Tu sa však stane vražda, ktorú hodia na neho. Za zabitie jeho brata sa sám dostáva do väzenia a rýchlo pochopí, že musí spravodlivosť zobrať do vlastných rúk.

Reacher
TMDB

Prvá séria mimoriadne obľúbená, druhá lákava ešte viac

Kombinácia nespútanej akcie a výbornej detektívky priťahovala divákov k obrazovkám a podnietila ich, aby chceli viac. V polovici decembra 2023 prichádzala druhá séria, ktorá skončila pred týždňom, 19. januára. Tento raz adaptovala 11. knihu zo série s názvom Bad Luck and Trouble (v češtine vyšla pod názvom Volný pád).

Reacher sa opäť dostal k prípadu, ktorý bol pre neho osobným – niekto vraždil bývalých členov jeho jednotky armádnych vyšetrovateľov. Vďaka zapojeniu spleti tajomstiev a viac trilerovým prvkom si diváci druhú sériu zamilovali ešte viac ako tú prvú.

trailer reacher 2. séria
Zdroj: Prime Video

Ústredný hrdina v úplne novom svete

Už počas vysielania druhej série tak dostala zelenú aj tá tretia. Ešte pred štyrmi týždňami prezradil predstaviteľ hlavnej role, že sa čoskoro začne nakrúcať v Toronte (to sa naozaj začalo pred 2 dňami). Počas tejto doby nechcel v rozhovoroch prezradiť veľa, povedal však, že dostaneme Reacherovskú osvedčenú klasiku, ale zároveň sa dočkáme protagonistu v „úplne novom svete“.

Teraz sa spolu so začiatkom produkcie dozvedáme viac. Tento raz si tvorca seriálu Nick Santora zoberie námet zo 7. knihy zo série s názvom Persuader (v češtine pod titulom Zásah). Prezradil to samotný herec cez komické video na sociálnej sieti X. Vďaka nemu vieme, aký príbeh bude mať Reacher v tretej sérií.

Jack v srdci kriminálnej ríše

Toto hovorí oficiálny popis knihy:

„Jack Reacher žije v danom momente. Bez domova. Bez záväzkov. Ale s pálčivou túžbou napravovať zlé veci a s nimi prepísať svoju bolestivú minulosť. Susan Duffy je šéfkou protidrogového a žije pre budúcnosť. Teraz však vie, že spravila príšernú chybu, keď poslala jednu so svojich agentiek do smrteľnej pasce v ťažko stráženom sídle v Maine.

Nasadzujúc perfektné krytie, Reacher sa vrhne do temného srdca rozsiahlej kriminálnej ríše. Aby zachránil agentku, ktorej dochádza čas. Musí vstúpiť do pevnosti kriminálneho lorda. Tam narazí na svet tajomstiev a násilia – a musí konfrontovať nevyriešený biznis so svojej minulosti.“

Kedy príde armáda jedného muža?

Podľa popisu to vyzerá, že sa rozhodne máme na čo tešiť. Reacher sa má síce postaviť kriminálnemu syndikátu ako armáda jedného muža, nebude však chýbať ani Frances, ktorú opäť stvárni Maria Sten. S prebiehajúcim nakrúcaním zostáva dúfať, že sa dočkáme tretej série opäť ešte tento rok, prípadne v skorých mesiacoch budúceho roka.

Ako sa vám páči príbeh, ktorý bol vybraný pre pokračovanie seriálu Reacher? Ste zvedaví na to ako sa známy drsný vyšetrovateľ postaví proti kriminálnemu impériu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -