Maggie a Negan dostanú vlastný seriál. V Isle of the Dead budú brániť Manhattan od zombie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Isle of the Dead s Maggie a Neganom

Svet The Walking Dead sa rozrastie o ďalší seriál. V novom chystanom spin-offe sa presunieme do New Yorku a zameria sa na postavy Negana a Maggie. Herci Lauren Cohen a Jeffrey Dean Morgan si tieto úlohy zopakujú na AMC aj na budúci rok, v seriáli Isle of the Dead.

Koproducent a jeden z režisérov pôvodného seriálu Eli Jorné tento spin-off povedie. Prinesie šesť dielov, ktoré sa majú odohrávať na Manhattane. Ten bol „pred dlhým časom oddelený od pevniny“ a je zaplnený žijúcimi ľudmi aj živými mŕtvymi.

isle of the dead poster
ign.com

Zombie pri Soche slobody

Herci vyjadrili svoje nadšenie ohľadom toho, že príbeh týchto postáv bude môcť pokračovať aj naďalej. Morgan sa vyjadril, že je skvelým spôsobom umiestniť zombie do takéhoto prostredia. „Walkeri“ v mestskom prostredí sú totiž jedna vec, ale vidieť ich na Piatej avenue, pri Empire State Building či Soche slobody, to už je niečo iné.

Príbeh, ktorý Jorné vytvoril, je vraj úžasný. Podľa slov hereckej dvojice to úplne pretvorí vesmír tohto seriálu. Poďakovanie vyjadrili aj Danovi McDermottovi a Scottovi Gimplemu zo stanice AMC za to, že im umožňujú pokračovanie. The Walking Dead je pritom v polovici svojej 11. série, ale tvorcovia sa mu rozhodne nechystajú povedať úplné zbohom.

the-walking-dead-season-11
Zdroj: amc.com

Zbohom nechystajú ani po 12 rokoch

Začal sa vysielať v roku 2010 a vychádza z rovnomenného komiksu. Hovorí o skupine prežívajúcich v dôsledku prepuknutia celosvetovej zombie apokalypsy. Pravidelne patrí medzi najsledovanejšie projekty na danej stanici a fanúšikovia sa k nemu vždy radi vracajú. Preto nie je prekvapením, že už v roku 2015 dostali prvý spin-off, Fear the Walking Dead. Ten sa na budúci rok dočká svojej 8. série.

Druhý spin-off The Walking Dead: World Beyond bol plánovaný iba na dve série. Tvorcovia to dodržali a tak sme mohli vidieť tú druhú počas minulého roka. Tento rok ešte príde Tales of the Walking Dead, bude antológiou, ktorá bude rozprávať jednotlivé a samostatné príbehy s ďalšími preživšími.

The Walking Dead spinoff
Zdroj: tvguide.com

Negan a Maggie alebo Daryl a Carol?

V roku 2023 sa na AMC a AMC+ fanúšikovia dočkajú štvrtého spin-offu s názvom Isle of the Dead. Zároveň s ním sa chystá aj ďalší, ktorý sa má zamerať na obľúbené postavy Daryla a Carol, ktoré hrajú Norman Reedus a Melissa McBride. Otázne však je, či ho dostaneme skôr ako príbeh Maggie a Negana na Manhattane, alebo až po ňom.

Ste fanúšikmi seriálu Živí mŕtvi? Budete sledovať aj spin-off zameraný na tieto postavy? Čo hovoríte na to, že nás tvorcovia zoberú do New Yorku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -