Anthony Daniels je späť ako C-3PO v nachádzajúcom Star Wars projekte

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

C-3PO v ďalšom Star Wars projekte

Herec Anthony Daniels na svojej sociálnej sieti zdieľal fotografiu, ktorá potvrdzuje, že je späť ako C-3PO v nachádzajúcom Star Wars projekte. Tento droid a spolu s ním jeho predstaviteľ je zatiaľ jediným, kto sa ukázal vo všetkých hraných filmoch z prostredia Hviezdnych vojen. Nakrátko sa aj po boku druhého najznámejšieho droida R2-D2 ocitli aj v Rogue One.

Zdá sa však, že tento raz si na seba nebude potrebovať dávať ťažký a nemotorný oblek. Ten bol vymenený za oblek, ktorý sníma pohyb, čo oceňuje aj samotný umelec. K popisu svojej fotografie, ktorú pridal na Instagram, totiž napísal aj „Konečne, nový oblek – ktorý sedí!“.

O ktorý projekt sa jedná?

Informácia, o aký projekt by malo ísť, ešte nie je úplne jasná. Avšak pohyb zachytávajúci oblek sa najčastejšie využíva na pretvorenie herca do animovanej podoby a preto sú najväčšie predpoklady na chystaný seriál Star Wars: A Droid Story. Animované príbehy tiež nie sú v preďalekej galaxii neznáme.

Od roku 2008 sa napríklad vysielal seriál Clone Wars, na ktorý nadväzuje aj súčasné The Bad Batch. To nehovoriac o tom, že napríklad aj taký The Mandalorian zobral viacero príbehov a pokračuje v nich. Vďaka nemu máme aj postavy ako Ahsoka či Bo-Katan Kryze. Preto nie je prekvapivé, že spoločnosť Lucasfilm chce pokračovať aj takýmto spôsobom.

bo-katan ahsoka obi-wan
Zdroj: starwars.com

Lucasfilm nadšený aj z animovaných projektov

A Droid Story už takmer pred rokom oznámila Kaitleen Kennedy. Je to producentka stojaca za poslednou, novodobou trilógiou, čí sólovým filmom Hana Sola. Povedala, že spoločnosť je nadšená, že môže pracovať s animátorským tímom Industrial Light & Magic, aby mohli priniesť nové, špeciálne dobrodružstvo na Disney+.

Tento príbeh nám predstaví nového hrdinu, ktorého bude navigovať legendárna dvojica droidov. Anthony Daniels ešte oficiálne pre projekt potvrdený nebol, ale jeho prítomnosť by dávala perfektný zmysel, pretože je jeho rola jednou z hlavných postáv. A predsa len, vždy býva C-3PO aj v iných Star Wars projektoch.

tales from galaxys edge c-3po
Zdroj: empireonline.com

C-3PO aj v iných projektoch

Medzi ne by sa dal zaradiť napríklad aj vianočný špeciál LEGO Star Wars. Samozrejme netreba zabúdať ani na hru pre virtuálnu realitu Tales From Galaxy’s EdgeČi teda ide o chystaný animovaný seriál A Droid Story alebo sa herec chystá na úplne iné zaradenie tejto postavy, vždy sme radi, ak je späť ako 3PO!

V ktorom projekte si myslíte, že sa vráti C-3PO najbližšie? Bude to spomínané A Droid Story alebo by mohlo ísť o niečo úplne iné? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -