Akciou napakovaný trailer na seriál Halo naznačuje, ako môže Cortana zvrátiť vojnu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Halo

Štúdio Paramount zverejnilo nový trailer na seriál Halo. Jeden z najviac očakávaných seriálov tento roka má prísť na ich streamovaciu službu a spolu s novou ukážkou potvrdili aj dátum vydania. Seriál je založený na rovnomennej viacdielnej hre od spoločnosti Xbox, ktorá zároveň stojí aj za jeho produkciou.

Dej sa odohráva počas 26. storočia, kedy ľudstvo takmer úplne kolonizovali rozsiahle priestory vo vesmíre. Problémom však je, že tým vyvolali vojnu proti mimozemskej rase známej ako Covenant. A práve záberom ich útoku na malé mestečko, ktoré sa radí o tom, ako hrozbu odvrátiť, sa začína akciou nabitá ukážka.

Posledná nádej ľudstva

Ľudstvo začalo svoj boj postupne prehrávať. Ich poslednou nádejou sú Sparťania – rasa geneticky upravených supervojakov. Vytvorila ich doktorka Elizabeth Halsey, ktorú si tu zahrá Natascha McElhone. Najznámejším z nich je snáď ten s číselným označením 117, inak známy ako Master Chief, hlavný hrdina hier. V seriálovej podobe ho stvárni Pablo Schreiber. Poznať ho môžete zo seriálu Americkí bohovia alebo filmov 13 hodín: Tajní vojaci či Dokonalá lúpež.

Ten nám v ukážke hovorí, že sa členovia Covenantu snažia vykopať akýsi objekt. Ukázaný je svietiaci objekt, o ktorom hovorí, že keď sa ho dotkol, tak cítil niečo nové – niečo odlišné. Zrejme toto bude základ k tomu, aby vojaci našli Halosuperzbraň, podľa ktorej dostala séria aj svoj názov.

Nový trailer Halo
Zdroj: game-news24.com

Cortana je kľúčom k Halo

Kľúčom k odomknutiu jeho potenciálu však bude aj najpremyslenejšia umelá inteligencia, ktorú ľudstvo vymyslelo – Cortana. V novej ukážke na seriál ju vidíme po prvý raz. Stvárni ju herečka Jen Taylor, ktorá postavu dabuje aj v hernej sérii. Na konci dramatického traileru na ňu Master Chief volá slovami „Cortana, budem ťa potrebovať. Nájdi Halo, vyhrajme vojnu“.

Trailer na seriál Halo nám potvrdzuje aj to, čo skôr povedal jeden z jeho tvorcov, Jonathan Liebesman. Povedal, že sa pozrieme do rovnakého univerza ako pôvodná hra a veľa dejov bude rovnakých. Ale predsa len, ide o seriál, takže vo viacerých dieloch sa rozšíri a bude hovoriť príbehy, ktoré nepoznáme. Podobne to bude aj s postavami – známe charaktery doplnia tie, ktoré budú novo predstavené.

halo cortana
Zdroj: dualshockers.com

V seriáli rozšíria známy vesmír

V podstate to vidíme aj v ukážke. Napríklad nám ukazuje aj minulosť Master Chiefa. Rovnako preskúmame aj vznik samotných Sparťanov spoločnosťou United Nations Space Command. Tiež vidíme, že o akciu a intenzívne boje s mimozemskou civilizáciou núdza nebude. Rozhodne sa potvrdzuje, že sa máme na premiéru 24. marca na čo tešiť.

Ako sa vám páčila nová ukážka na seriál Halo? Ešte viac vo vás podnietila radosť na chystaný projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: people.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -