Od svojej postavy Homelandera tuším nemá ďaleko. Anthony Starr bol zatknutý za napadnutie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Anthony Starr zatknutý za napadnutie

Niektorí herci vedia zahrať svoje postavy vďaka tomu, že na ňu dlho cvičili, niektorí vďaka prirodzenému talentu. A zdá sa, že niektorí iba vďaka tomu, že hrajú v podstate sami seba. To bude asi aj prípad herca, ktorý hrá Homelandera v známom seriáli The Boys. Anthony Starr bol zatknutý za napadnutie.

Herec sa nachádzal v španielskom meste Alicante. V lokalite sa nachádzal kvôli nakrúcaniu chystaného akčného trileru od Guya Ritchieho, ktorý zatiaľ ešte nedostal názov. Zdá sa, že sa išiel po natáčacom dni poriadne odreagovať a vymklo sa to spod kontroly.

anthony starr napadnutie
Zdroj: reddit.com

Reagoval málo slovami a údermi

Mieste noviny El Pais uviedli, že v noci z druhého na tretieho marca, okolo druhej hodiny ráno, sa dostal do bitky. V nej napadol a zranil mladého, 21-ročného kuchára menom Bathuel Araujo. Herca spolu s jedným z čašníkov vraj opakovane upokojovali, lebo bol hlučný, veľmi opitý a vrážal do ľudí. Zavolali preto políciu a chceli ho slovne upozorniť.

Starr ale naspäť nereagoval slovami, ale údermi. Dvakrát vrazil kuchárovi päsťou a zrejme sa mu to nezdalo ako dostatočné, tak na jeho tvári rozbil pohár. Araujovi tým rozrezal oblúk nad okom, čo museli byť zabezpečené štyrmi stehmi. Ešte kým mu rozbil o tvár sklo, konfrontoval ho slovami:

„Nevieš s kým si si zahrával. Ty nevieš kto ja som a čo si správe spôsobil.“

Na súd sa nečakalo dlho

Vyjadrenia poskytla aj polícia a ich správy boli zdieľané prostredníctvom The Daily Mail. Herca pôvodne nemenovali, avšak potvrdili, že pri danom incidente v bare zatkli 46-ročného muža o 2:30 ráno.

Následne sa s hercom konal v piatok, 4. marca súd. Stav opitosti bol sudcom braný ako poľahčujúca okolnosť. Trest bol teda jasný a zhodli sa na ňom štátni zástupcovia aj obžaloba. Herec musel do 72 hodín uhradiť čiastku £4,141, teda zhruba 5 000 €. Okrem toho však dostal ročnú podmienku, počas ktorej nesmie spáchať ani malý prečin.

anthony starr
Zdroj: deadline.com

Pokuta a ročná podmienka

Anthony Starr bol teda ešte pred víkendom zatknutý a rozhodlo sa aj o jeho rozsudku. Viaceré médiá sa snažili kontaktovať firmy, ktoré ho zastupujú, aby k tomu podali vyjadrenie alebo aby zistili, či už svoj dlh poškodenému zaplatil. Zatiaľ však bez odpovede. Otázne je aj, ako to ovplyvní kariéru novozélandského herca a či budú mať pre neho filmári v tomto prípade ešte role.

Čo hovoríte na agresívne správanie herca? Tiež vám to pripomína jeho postavu zo seriálu? Poznáte ho aj z iných filmov alebo seriálov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: nme.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. on, agresivny? nieeeee… videli sme v Banshee, ze sa vobec nevie bit, je to uplne nemehlo :D
    ale vazne, alkohol mal byt ztazujuca okolnost, mali ho dat aspon na mesiac do basy, nech si tam uzije podobne ako v tom seriali.. 5000€ je potom na smiech.
    btw. v The boys by bolo fajn, keby ho niekto eliminoval, uz v 1.epizode 1. sezony bolo neskoro ;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -